Dolce Gusto klasický nebo Piccolo KP 1002

5882
19.7.11 09:27

Dolce Gusto klasický nebo Piccolo KP 1002

potřebuji poradit, nevím, jestli si koupit Dolce Gusto KRUPS KP210025 a nebo Dolce Gusto™ Piccolo KP 1002 , podotýkám, že nejsem kafař, jen sem tam latéčko, capuccino nebo čokoládu. Kdo poradí nebo má zkušenosti, teoreticky jsou vybaveností stejně, rozdíl je jen v nádržce na vodu, ale pořád se nemůžu rozhodnout. Díky za případné rady:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18075
19.7.11 09:31

Smilers,
zalezi jestli budes kafovat sama nebo s obcasnou navstevou.

Mne osobne by stacilo Piccolo, ale pak to je ze ja si delam k snidani kafe, manzel chce Chocochino, deti Nesquika a razem je Piccolo s nadrzkou male.

Taktez kdyz ti dorazi navsteva, staci dve kamaradky nebo rodice a nadrzka na Piccolo nestaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
19.7.11 09:34

Já mám to piccolo a asi stačí. Mám pidi kuchyň, tak je to fajn. Ale uděláš dvě kafe a dolíváš. Ale jak říkám, nevadí mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5882
19.7.11 09:34

Moc díky :palec: Toto jsme asi potřebovala slyšet, tak u nás manžel něco takového nepije, ale já si dám sem tam laté, jelikož mám trojčata, tak čokoládu budou chtít taky, a mamka si dá taky, no, takže je to vlastně vyřešené:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5882
19.7.11 09:35
Já_a_Kačí píše:
Já mám to piccolo a asi stačí. Mám pidi kuchyň, tak je to fajn. Ale uděláš dvě kafe a dolíváš. Ale jak říkám, nevadí mi to.

jj, nad tou velikosti jsme taky přemýšlela, ale zas malou kuchyň nemám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
19.7.11 09:41

mám dolce gusto a ať udělám jakýkoliv kafe, tak mi přijde chuťově stejný…ale ty nejsi kafař :-D Piccolo neznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
19.7.11 09:44

jak muze byt chutove stejne latte o obsahu 250ml a silne espresso s obsahem 15ml - to mi teda do hlavy nejde… 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5882
19.7.11 09:44
PetraKad píše:
mám dolce gusto a ať udělám jakýkoliv kafe, tak mi přijde chuťově stejný…ale ty nejsi kafař :-D Piccolo neznám.
:mrgreen: no to nejsem no, jak říkám, jen sem tam laté, čoko, ale naši kafaři jsou, tak koupím nakonec s tou větší

Piccolo je tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48889
19.7.11 09:53

My máme DG Krups a jsme spokojení. Děláme si v něm latté, cappuccino, lungo a občas koupím i čokoládu. Mně taky latté a cappuc.přijdou chutově stejné :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5882
19.7.11 09:57

Díky všem :palec:

tak jsme objednala nakonec Dolce Gusto KRUPS KP210025, pani ho nabizela za dobrou cenu na MMB i se zarukou do 11/2012, parkrát použitý, tak jsme zvědavá, jaký bude i na ten ohlas doma :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48889
19.7.11 10:08
smilers píše:
Díky všem :palec:tak jsme objednala nakonec Dolce Gusto KRUPS KP210025, pani ho nabizela za dobrou cenu na MMB i se zarukou do 11/2012, parkrát použitý, tak jsme zvědavá, jaký bude i na ten ohlas doma :mrgreen:

Tuhle barvu jsem původně taky chtěla, ale v obchodě mi to přišlo moc tmavé, tak máme ten stříbrno-šedý a hodí se nám to k pracovní desce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5882
19.7.11 10:12
MUFICE píše:
smilers píše:
Díky všem :palec:tak jsme objednala nakonec Dolce Gusto KRUPS KP210025, pani ho nabizela za dobrou cenu na MMB i se zarukou do 11/2012, parkrát použitý, tak jsme zvědavá, jaký bude i na ten ohlas doma :mrgreen:
Tuhle barvu jsem původně taky chtěla, ale v obchodě mi to přišlo moc tmavé, tak máme ten stříbrno-šedý a hodí se nám to k pracovní desce :-)

no já v kuchyní mám většinou spotřebiče v té tmavši, takže mě to nevadí, a do kuchyně mám okno, takže je prosvětlená:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1987
19.7.11 14:37
Hanka1 píše:
jak muze byt chutove stejne latte o obsahu 250ml a silne espresso s obsahem 15ml - to mi teda do hlavy nejde… 8-o

ta základní chuť mi přijde stejná…já měla všechny kombinace s mlékem…bez mléka kafíčko nepiju, takže latte je stejný jako kapučíno, presso s mlékem a čokočíno je to samé jen s lehkou chutí čoko do toho. U latté se to mléko moc nerozdělí od kafe, u kapučína není moc pěna…je to takový méně kvalitní kafe…určitě se to nevyrovná kafíčka z dobré kavárny. Ale na doma to stačí, ale čekala jsem víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
19.7.11 14:52

no tak to je jasny - profi domaci presovaci stoji minimalne kolem 30 tisic. Teta a strejda jsou echt kafari a maji presovac znacky DeLonghi za 35 tisic.

Ve firme mame presovac ve spolecne kuchynce a ten stal 50 tisic. Mne teda z nej kafe moc nechutna, pac i ta nejslabsi varianta je pro mne dost silna…
V kavarnach maji presovace i za 80 az 100 tacu, takze tomu se plastove Dolce za tri tisice rovnat nemuze.

Ovsem oproti lograku nebo rozpustnemu kafi je chut Dolce vyborna a navic mi vyhovuje ta naprosto cista kapslova priprava. A jeste stribrno-cerny design slusi nasi kuchynske lince :wink:

Nejradeji mam Cortado, Aroma, Lungo a Cafe au Lait. Naopak ty mlekove nemusim a delam si je jen ve studene variante s ledem jako Ice kafe.

A jeden trip - aby se ti oddelila kava od mleka od latte tak doporucuji nechat mleko trochu odstat a pak teprve do nej presovat kafe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48889
19.7.11 15:15
Hanka1 píše:
no tak to je jasny - profi domaci presovaci stoji minimalne kolem 30 tisic. Teta a strejda jsou echt kafari a maji presovac znacky DeLonghi za 35 tisic.

Ve firme mame presovac ve spolecne kuchynce a ten stal 50 tisic. Mne teda z nej kafe moc nechutna, pac i ta nejslabsi varianta je pro mne dost silna…
V kavarnach maji presovace i za 80 az 100 tacu, takze tomu se plastove Dolce za tri tisice rovnat nemuze.

Ovsem oproti lograku nebo rozpustnemu kafi je chut Dolce vyborna a navic mi vyhovuje ta naprosto cista kapslova priprava. A jeste stribrno-cerny design slusi nasi kuchynske lince :wink:

Nejradeji mam Cortado, Aroma, Lungo a Cafe au Lait. Naopak ty mlekove nemusim a delam si je jen ve studene variante s ledem jako Ice kafe.

A jeden trip - aby se ti oddelila kava od mleka od latte tak doporucuji nechat mleko trochu odstat a pak teprve do nej presovat kafe.

Souhlas!!! Nedávno mi došly tablety, tak jsem si dala rozpustné kafe a proti DG je to hnus :evil:

Díky za tip, vyzkouším :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama