Domácí násilí

Anonymní
14.4.12 16:42

Domácí násilí

Ahoj holky,

přišla jsem vás poprosit o pomoc. Přítel mě nadává sprostě a bije. Má ze mě prostě rohožku. Po dlouhé době jsem se odhodlala odejít. Jenže nemám koho, kdo by mi odtud pomohl odjet. Bydlím v Polsku, 150 km od Berlína. Našla by se nějaká dobrá duše, která má třeba manžela kamioňáka a mohl by nás vzít do ČR? Nebo budu ráda za jakýkoli jiné řešení. Děkuju moc. :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
marra
14.4.12 16:49

Ahoj,nepomuzu ti,ale to u vas nejezdi vlaky,busy,nebo taxi,?

• Nahlásit
Anonymní
14.4.12 16:53

Je to trošku komplikované, nechtěla jsem se úplně rozepisovat. Na vlak bych neměla, protože musím mít na azyl a tak, než přijde mateřská.

• Nahlásit
8428
14.4.12 16:56
@marra píše:
Ahoj,nepomuzu ti,ale to u vas nejezdi vlaky,busy,nebo taxi,?

no ono se táhnout s nějakýma věcma a ještě s dítětem..a taxikem?To měl být vtip ne?????

• Nahlásit
8428
14.4.12 16:57
@Anonymní píše:
Ahoj holky,přišla jsem vás poprosit o pomoc. Přítel mě nadává sprostě a bije. Má ze mě prostě rohožku. Po dlouhé době jsem se odhodlala odejít. Jenže nemám koho, kdo by mi odtud pomohl odjet. Bydlím v Polsku, 150 km od Berlína. Našla by se nějaká dobrá duše, která má třeba manžela kamioňáka a mohl by nás vzít do ČR? Nebo budu ráda za jakýkoli jiné řešení. Děkuju moc. :kytka:

a co rodiče, kamarádi, ty by Ti nějak nepomohli?

• Nahlásit
Anonymní
14.4.12 16:57
@Sasanka30 píše:
no ono se táhnout s nějakýma věcma a ještě s dítětem..a taxikem?To měl být vtip ne?????

Právě. A nikdo by mě na vlak ani nehodil. A vlak je odtud hodinu cesty a musela bych několikrát měnit autobus.

• Nahlásit
Anonymní
14.4.12 16:58
@Sasanka30 píše:
a co rodiče, kamarádi, ty by Ti nějak nepomohli?

ne.

• Nahlásit
marra
14.4.12 16:58
@Sasanka30 píše:

Proc vtip,pokud jde nekomu o zivot a nedokaze vydrzet s nekym v jednom meste,tak udela cokoliv.Laskave me tady neosocuj.Ja jsem v devatem mesici s batoletem a haldo veci tahla vlakem od ex,takze to jde,bylo mi jedno jestli jedu stopem,vlakem ci busem,hlavne ze jsem byl adaleko,toz tak.

• Nahlásit
marra
14.4.12 16:59
@Anonymní píše:
Právě. A nikdo by mě na vlak ani nehodil. A vlak je odtud hodinu cesty a musela bych několikrát měnit autobus.

Jezisi zakladatelko to jsou jen vymluvy,pokud zazivas domaci nasili,tak zvedni zadek a utec,jakkoli.

• Nahlásit
402
14.4.12 16:59

Hele, počkej, Ty jseš občanka České republiky (předpokládám, že dítě/děti - konkrétně nepíšeš, tak se domýšlím na základě toho, že píšeš „nás“, je/jsou občanem/ny ČR také) a bydlíš s přítelem v Polsku? Je to tak?
Protože potom mne napadá úplně jiné řešení. Navíc nevím, zda přítel je Čech či Polák, či má jiné státní občanství?
Ve které části Polska - resp. ve kterém městě bydlíš? Máš doma (v ČR), někoho, kdo by Ti pomohl, až se vrátíš?
Všechny tyto otázky Ti kladu, protože jsou ve Tvé situaci důležité a podle toho se dá jednat. Jestli chceš, tak mi, prosím Tě, popiš blíže svoji situaci. Díky! :hug:

Příspěvek upraven 14.04.12 v 17:01

• Nahlásit
8428
14.4.12 17:01
@marra píše:
Proc vtip,pokud jde nekomu o zivot a nedokaze vydrzet s nekym v jednom meste,tak udela cokoliv.Laskave me tady neosocuj.Ja jsem v devatem mesici s batoletem a haldo veci tahla vlakem od ex,takze to jde,bylo mi jedno jestli jedu stopem,vlakem ci busem,hlavne ze jsem byl adaleko,toz tak.

ten vtip měl být na ten taxik a nikdo tě tady neosočuje…bych tě chtěla vidět jet taxikem z Polska :zed: a jak je vidět, tak peníze jsou ten problém, proč nechce jet vlakem a podobně..

• Nahlásit
9749
14.4.12 17:01

Marra, zila si tiez v inom state a snazila sa vratit do CR?

Anonymka, nemam ako pomoct, tiez som vonku.

• Nahlásit
marra
14.4.12 17:02
@Sasanka30 píše:
ten vtip měl být na ten taxik a nikdo tě tady neosočuje…bych tě chtěla vidět jet taxikem z Polska :zed: a jak je vidět, tak peníze jsou ten problém, proč nechce jet vlakem a podobně..

penize ale dodala az pozdeji,ze? :roll: a ano pokud by mi nic jineho nezbylo tak bych i do toho taiku sedla,ale vlak jezdi vsude i bus.

• Nahlásit
Anonymní
14.4.12 17:03

Bydlím v PL blízko města ***.
Lidi, kteří by mi byli ochotni pomoc bydlí v severních Čechách.
Přítel je Polák.
Máme dceru (7 měs).
Promiň jsem moc zmatená, ani nevím, jestli všechno dobře a srozumitelně píšu. Je mi fakt hrozně.

• Nahlásit
8428
14.4.12 17:03
@Anonymní píše:

no to promin, ale to bych radši šla pěšky dvě hodiny a 20krát přestoupila, než být s tim člověkem, bud chceš a nebo ne a kamion ti taky nezastaví u baráku… :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat