Domácí program na tisk fotografií

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
toma0105
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 09.11.18 07:58
domácí program na tisk fotografií

Ahoj holky, přes jaký program si tisknete fotky doma? Nechala jsem dětem udělat fotoknihy na vánoce přes happy foto, ale chtěla bych vytisknout ještě nějaké fotky, právě mám doma koupený fotopapír, tak bych chtěla zkusit tisknout, samozřejmě i s úpravou fotek by byl fajn.Na netu jsem našla pouze e shopy na tisk fotografií. Díky moc.

Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 09.11.18 08:10

Upravuju lightroom a photoshop, ale lehme upravy a tisk jdou i ve fotkach ve win 10

LenkaN26
Závislačka 4116 příspěvků 09.11.18 08:34

super je IrfanView, je zdarma ke stažení i s češtinou.

Uživatel je onlinetezi
Hvězda diskuse 51107 příspěvků 1 inzerát 09.11.18 09:16

Tisknu normálně přes windows, případně mám v počítači i program přímo k tiskárně. Na úpravu fotek používám zoner.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >