Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty
Zbyněk Vorel
O této společnosti ani nemám páru, že by byla na trhu.
Já jednou taky potřebovala peníze, hledala jsem něco rychlého a bez registrů.
Vzala sem si u Profi credit, peníze byly na učtě hned, jsou ale trošku dražší a doporučuji u nich řádně splácet.
Neblázni a bud ráda, že se ti neozvali. Tyhle firmy jsou cesta do pekel. Jestli nutně a rychle potřebuješ a není to nějaká závratná částka, domluv se v rodině. Ale nikdy ne tohle.
nikdo zkušenost?