Reklama

Doporučíte operátora?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ka-Ha
Kecalka 373 příspěvků 21.02.17 13:09
doporučíte operátora?

Ahojky jak již název odpovídá jakého operátora by jste doporučily? Potřebuju neomezené volání do všech sítí o sms mi až tak nejde a potřebuju i mobilní data internetu nejlépe 1,5-2 giga těd jsem byla 2 roky u Vodafonu ale přestávám tam být spokojená (smlouvu jsem minulý týden sice prodloužila ale po dnešku kdy mě vytočily totálně vážně zvažuju využití 30ti denní garance kdy nemusím platit pokutu za předčasné ukončení smlouvy a ani nemusím nikomu nic vysvětlovat) díky moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 21.02.17 13:16

Jeden z nejlepších operátorů je T-mobile :palec: můžu jedině doporučit.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 21.02.17 13:16

@Ka-Ha po 10 letech jsem od vodafone odešla k čez a spokojenost

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:19
@Ka-Ha píše:
Ahojky jak již název odpovídá jakého operátora by jste doporučily? Potřebuju neomezené volání do všech sítí o sms mi až tak nejde a potřebuju i mobilní data internetu nejlépe 1,5-2 giga těd jsem byla 2 roky u Vodafonu ale přestávám tam být spokojená (smlouvu jsem minulý týden sice prodloužila ale po dnešku kdy mě vytočily totálně vážně zvažuju využití 30ti denní garance kdy nemusím platit pokutu za předčasné ukončení smlouvy a ani nemusím nikomu nic vysvětlovat) díky moc

cim te nastvali?

Ka-Ha
Kecalka 373 příspěvků 21.02.17 13:21
@Kamikadze píše:
cim te nastvali?

bylo tam toho víc problémy s fakturama a a těd zas mobilní data

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:23
@Ka-Ha píše:
bylo tam toho víc problémy s fakturama a a těd zas mobilní data

ja driv nemela s vodafome problem a ani s tmobile, ale tmobile mi ted konci a premyslim, ze pujdu k vodafone, protoze ma pro me lepsi nabidku

muzes sve problemy treba specifikovat prosim?

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 21.02.17 13:27
@Kamikadze píše:
ja driv nemela s vodafome problem a ani s tmobile, ale tmobile mi ted konci a premyslim, ze pujdu k vodafone, protoze ma pro me lepsi nabidkumuzes sve problemy treba specifikovat prosim?

já je měla 10 let, ale co ke konci předváděli - pro člověka, co tam byl tolik let nabídka horší, jak pro nováčky? určitě ne.. vyber jiného operátora, protože pokud se nechceš upisovat na spoustu let, tak je to fakt o ničom..

Ka-Ha
Kecalka 373 příspěvků 21.02.17 13:27

Mno jak bych to napsala slušně když jsem jednou potřebovala pozdržet vymáhání jedné faktury zahrnuli tam faktury obě a ani se mi to neuráčili říct (přičemž druhá faktura byla sotva tři dny vystavena) potom jsem dostala dárek v podobě 10ti giga internetu (byla jsem v domnění že vše funguje jak má) až dnes jsem zjistila že ne a opět hodily vše na mě a další co jsem si až těd vzpoměla už od 3 ledna řeší mou reklamaci a do těd nevyřešena takže asi tak

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:29
@Ka-Ha píše:
Mno jak bych to napsala slušně když jsem jednou potřebovala pozdržet vymáhání jedné faktury zahrnuli tam faktury obě a ani se mi to neuráčili říct (přičemž druhá faktura byla sotva tři dny vystavena) potom jsem dostala dárek v podobě 10ti giga internetu (byla jsem v domnění že vše funguje jak má) až dnes jsem zjistila že ne a opět hodily vše na mě a další co jsem si až těd vzpoměla už od 3 ledna řeší mou reklamaci a do těd nevyřešena takže asi tak [/cita
@Ka-Ha píše:
Mno jak bych to napsala slušně když jsem jednou potřebovala pozdržet vymáhání jedné faktury zahrnuli tam faktury obě a ani se mi to neuráčili říct (přičemž druhá faktura byla sotva tři dny vystavena) potom jsem dostala dárek v podobě 10ti giga internetu (byla jsem v domnění že vše funguje jak má) až dnes jsem zjistila že ne a opět hodily vše na mě a další co jsem si až těd vzpoměla už od 3 ledna řeší mou reklamaci a do těd nevyřešena takže asi tak

platim vcas tak neresim…ale co bylo s tim internet?

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:30
@martina.se píše:
já je měla 10 let, ale co ke konci předváděli - pro člověka, co tam byl tolik let nabídka horší, jak pro nováčky? určitě ne.. vyber jiného operátora, protože pokud se nechceš upisovat na spoustu let, tak je to fakt o ničom..

mluvis o vodafonu? proc pises na spoustu let?

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 21.02.17 13:31
@Kamikadze píše:
mluvis o vodafonu? proc pises na spoustu let?

protože jejich poslední nabídka zněla, že když se upíšu na 5 let :lol: komici :think: byla jsem u nich od roku 2001 a takhle se zachovali :poblion: měla jsem horší podmínky jak noví zákazníci :nevim:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:33
@martina.se píše:
protože jejich poslední nabídka zněla, že když se upíšu na 5 let :lol: komici :think: byla jsem u nich od roku 2001 a takhle se zachovali :poblion: měla jsem horší podmínky jak noví zákazníci :nevim:

ty jo tak na 5 let bych nikdy nesla. a kdyz mi smlouva po dvou letech vyprsi..tak bud mi neco nabidnou, necham aktualni tarif, nebo odchazim jinam..

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:37

https://tarifomat.cz/…fy/vodafone/

Ka-Ha
Kecalka 373 příspěvků 21.02.17 13:50

Já taky normálně včas platím akorát v tom prosinci to vyjímečně nevycházelo a oni hned tohle

Cullenova
Kecalka 323 příspěvků 43 inzerátů 21.02.17 13:53

Já teď po několika letech odešla od T-Mobile k Mobil.cz. Šlo mi hlavně o data, která mi T-Mobile sice nabízel, ale za velkou pálku. Mobil.cz nabízí také neomezené volání, SMS, ale teď nevím, kolik GB internetu. Zkus kouknout na stránky :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama