Doporučíte operátora?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ka-Ha
Kecalka 376 příspěvků 21.02.17 13:09
doporučíte operátora?

Ahojky jak již název odpovídá jakého operátora by jste doporučily? Potřebuju neomezené volání do všech sítí o sms mi až tak nejde a potřebuju i mobilní data internetu nejlépe 1,5-2 giga těd jsem byla 2 roky u Vodafonu ale přestávám tam být spokojená (smlouvu jsem minulý týden sice prodloužila ale po dnešku kdy mě vytočily totálně vážně zvažuju využití 30ti denní garance kdy nemusím platit pokutu za předčasné ukončení smlouvy a ani nemusím nikomu nic vysvětlovat) díky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 21.02.17 13:16

Jeden z nejlepších operátorů je T-mobile :palec: můžu jedině doporučit.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 13:16

@Ka-Ha po 10 letech jsem od vodafone odešla k čez a spokojenost

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:19
@Ka-Ha píše:
Ahojky jak již název odpovídá jakého operátora by jste doporučily? Potřebuju neomezené volání do všech sítí o sms mi až tak nejde a potřebuju i mobilní data internetu nejlépe 1,5-2 giga těd jsem byla 2 roky u Vodafonu ale přestávám tam být spokojená (smlouvu jsem minulý týden sice prodloužila ale po dnešku kdy mě vytočily totálně vážně zvažuju využití 30ti denní garance kdy nemusím platit pokutu za předčasné ukončení smlouvy a ani nemusím nikomu nic vysvětlovat) díky moc

cim te nastvali?

Ka-Ha
Kecalka 376 příspěvků 21.02.17 13:21
@Kamikadze píše:
cim te nastvali?

bylo tam toho víc problémy s fakturama a a těd zas mobilní data

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:23
@Ka-Ha píše:
bylo tam toho víc problémy s fakturama a a těd zas mobilní data

ja driv nemela s vodafome problem a ani s tmobile, ale tmobile mi ted konci a premyslim, ze pujdu k vodafone, protoze ma pro me lepsi nabidku

muzes sve problemy treba specifikovat prosim?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 13:27
@Kamikadze píše:
ja driv nemela s vodafome problem a ani s tmobile, ale tmobile mi ted konci a premyslim, ze pujdu k vodafone, protoze ma pro me lepsi nabidkumuzes sve problemy treba specifikovat prosim?

já je měla 10 let, ale co ke konci předváděli - pro člověka, co tam byl tolik let nabídka horší, jak pro nováčky? určitě ne.. vyber jiného operátora, protože pokud se nechceš upisovat na spoustu let, tak je to fakt o ničom..

Ka-Ha
Kecalka 376 příspěvků 21.02.17 13:27

Mno jak bych to napsala slušně když jsem jednou potřebovala pozdržet vymáhání jedné faktury zahrnuli tam faktury obě a ani se mi to neuráčili říct (přičemž druhá faktura byla sotva tři dny vystavena) potom jsem dostala dárek v podobě 10ti giga internetu (byla jsem v domnění že vše funguje jak má) až dnes jsem zjistila že ne a opět hodily vše na mě a další co jsem si až těd vzpoměla už od 3 ledna řeší mou reklamaci a do těd nevyřešena takže asi tak

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:29
@Ka-Ha píše:
Mno jak bych to napsala slušně když jsem jednou potřebovala pozdržet vymáhání jedné faktury zahrnuli tam faktury obě a ani se mi to neuráčili říct (přičemž druhá faktura byla sotva tři dny vystavena) potom jsem dostala dárek v podobě 10ti giga internetu (byla jsem v domnění že vše funguje jak má) až dnes jsem zjistila že ne a opět hodily vše na mě a další co jsem si až těd vzpoměla už od 3 ledna řeší mou reklamaci a do těd nevyřešena takže asi tak [/cita
@Ka-Ha píše:
Mno jak bych to napsala slušně když jsem jednou potřebovala pozdržet vymáhání jedné faktury zahrnuli tam faktury obě a ani se mi to neuráčili říct (přičemž druhá faktura byla sotva tři dny vystavena) potom jsem dostala dárek v podobě 10ti giga internetu (byla jsem v domnění že vše funguje jak má) až dnes jsem zjistila že ne a opět hodily vše na mě a další co jsem si až těd vzpoměla už od 3 ledna řeší mou reklamaci a do těd nevyřešena takže asi tak

platim vcas tak neresim…ale co bylo s tim internet?

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:30
@martina.se píše:
já je měla 10 let, ale co ke konci předváděli - pro člověka, co tam byl tolik let nabídka horší, jak pro nováčky? určitě ne.. vyber jiného operátora, protože pokud se nechceš upisovat na spoustu let, tak je to fakt o ničom..

mluvis o vodafonu? proc pises na spoustu let?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 21.02.17 13:31
@Kamikadze píše:
mluvis o vodafonu? proc pises na spoustu let?

protože jejich poslední nabídka zněla, že když se upíšu na 5 let :lol: komici :think: byla jsem u nich od roku 2001 a takhle se zachovali :poblion: měla jsem horší podmínky jak noví zákazníci :nevim:

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:33
@martina.se píše:
protože jejich poslední nabídka zněla, že když se upíšu na 5 let :lol: komici :think: byla jsem u nich od roku 2001 a takhle se zachovali :poblion: měla jsem horší podmínky jak noví zákazníci :nevim:

ty jo tak na 5 let bych nikdy nesla. a kdyz mi smlouva po dvou letech vyprsi..tak bud mi neco nabidnou, necham aktualni tarif, nebo odchazim jinam..

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 21.02.17 13:37

https://tarifomat.cz/…fy/vodafone/

Ka-Ha
Kecalka 376 příspěvků 21.02.17 13:50

Já taky normálně včas platím akorát v tom prosinci to vyjímečně nevycházelo a oni hned tohle

Cullenova
Kecalka 331 příspěvků 21.02.17 13:53

Já teď po několika letech odešla od T-Mobile k Mobil.cz. Šlo mi hlavně o data, která mi T-Mobile sice nabízel, ale za velkou pálku. Mobil.cz nabízí také neomezené volání, SMS, ale teď nevím, kolik GB internetu. Zkus kouknout na stránky :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >