Jak se prosím, stahují videa z telefonu do noteboku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamila17
Kecalka 371 příspěvků 14.02.17 17:57
Jak se prosím, stahují videa z telefonu do noteboku, prosím?

Ahojky, prosím, mám takový problém zničehonic nic mi nejdou z telefonu stahovat videa, předtím jsem je nikdy nestahovala, ale fotografie ano, tudíž nevím, kde je problém? Poradíte mi někdo, prosím? Klidně pište do zpráv, mockrát děkuji! :think: :zed:

Reakce:
monrom
Nováček 14.02.17 18:07

@Kamila17 Stahují se stejně jako fotky - kopírováním, vyjmutím. Já používám USB kabel. Někdy lze nainstalovat do notebooku i aplikaci pro ten daný mobil, ale není to nutné.
Pozor, někdy se videa v tel. ukládají do samostatné složky videa.

Kamila17
Kecalka 371 příspěvků 14.02.17 18:11
@monrom píše:
@Kamila17 Stahují se stejně jako fotky - kopírováním, vyjmutím. Já používám USB kabel. Někdy lze nainstalovat do notebooku i aplikaci pro ten daný mobil, ale není to nutné.
Pozor, někdy se videa v tel. ukládají do samostatné složky videa.

No, právě mám problém, že vždycky se mi ty fotky na notebooku zobrazily, a tedka na notebooku se nic neukazuje, ale v mobilu vše funguje tak nevím, co dělat :nevim:

monrom
Nováček 14.02.17 18:24

@Kamila17 Zkuste změnit v tom zobrazovaným okně - aby se zobrazovaly všechny typy souborů. Nebo možná stačí změnit z typu zobrazení velké ikony na seznam s podrobnostmi.

Kriss Tina
Kelišová 6983 příspěvků 14.02.17 18:31

A kdyz stahujes ty fotky, tak mas v mobilu nejaky nastaveni? Ja kdyz pripojim usb do mobilu a propojim s pocitacem tak mi tam naskoci nabidka jestli chci pretahovat obrazky, soubory, hudbu atd…

Kamila17
Kecalka 371 příspěvků 14.02.17 18:38
@Kriss Tina píše:
A kdyz stahujes ty fotky, tak mas v mobilu nejaky nastaveni? Ja kdyz pripojim usb do mobilu a propojim s pocitacem tak mi tam naskoci nabidka jestli chci pretahovat obrazky, soubory, hudbu atd…

To se mi vždycky stalo, bohužel dneska ani včera mi ta tabulka nevyskočila :-(

monrom
Nováček 14.02.17 18:41
@Kamila17 píše:
To se mi vždycky stalo, bohužel dneska ani včera mi ta tabulka nevyskočila :-(

Pokud tedy ani přes „Tento počítač“ (ve windowsu) není vidět připojení telefonu, tak samo nepůjde ani stahovat. Stalo se mi to a buď je to špatným USB kabelem (polámaný…) nebo prostě je potřeba víckrát odpojit a připojit a ono to naskočí.

micta
Generální žvanilka 24437 příspěvků 14.02.17 19:13
@Kamila17 píše:
To se mi vždycky stalo, bohužel dneska ani včera mi ta tabulka nevyskočila :-(

Stalo se mi to před 14 dny. Bylo špatné USB.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >