Jaký je nejlepší e-mail?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 12.02.17 11:12
Jaký je nejlepší e-mail?

Maminky, chci Váš názor. Budu si dělat kompletně nový fb atd. A chtěla bych i nový email. Měla jsem účet od yahoo.com ale prý se tam často někdo nabourává atd. Jaký osvědčení e-mail by jste doporučili s kterým jste spokojený a nejsou s tím problémy? Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 12.02.17 11:13

Já mám jmeno. prijmeni@seznam­.cz a teda nikdy žádnej problém. Nepotřebuju žádný speciality.

bublinek
Kelišová 5111 příspěvků 12.02.17 11:16
@Triminka píše:
Maminky, chci Váš názor. Budu si dělat kompletně nový fb atd. A chtěla bych i nový email. Měla jsem účet od yahoo.com ale prý se tam často někdo nabourává atd. Jaký osvědčení e-mail by jste doporučili s kterým jste spokojený a nejsou s tím problémy? Děkuji :srdce:

my máme email na gmail.com, je tam i kalendář, který máme sdílený tak o sobě víme.

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 12.02.17 11:17

Gmail

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 12.02.17 11:17

@Nowuka2 ten je neomezený že? Myslím co se týče kapacity :)

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 12.02.17 11:17

@pikola @bublinek gmail mám teď a příjde mi že se nějak rychle zaplňuje a zvýšení kapacity se musí platit měsíčně :nevim:

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:18

Souhlasím s gmailem :palec:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 12.02.17 11:18
@Triminka píše:
@Nowuka2 ten je neomezený že? Myslím co se týče kapacity :)

Jj, nevím jak je to teď ale před těma X letama se poslala SMS na zvětšení a je to neomezený.

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 12.02.17 11:39

Závisí s kým budete hlavně komunikovat. Pokud jen v rámci ČR tak je to jedno, pokud budete komunikovat i se zahraničím, tak doporučuji google nebo outlook. Ty české jako seznam nebo centrum často mail na zahraniční servery nedoručí (osobně vyzkoušeno s Ruskem, Amerikou a Švýcarskem).

araw
Neúnavná pisatelka 16607 příspěvků 12.02.17 11:40
@Triminka píše:
@pikola @bublinek gmail mám teď a příjde mi že se nějak rychle zaplňuje a zvýšení kapacity se musí platit měsíčně :nevim:

Co je to za blbost? M jen gmaily a nic mesicne faaakt neplatim

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 12.02.17 11:44
@Triminka píše:
@pikola @bublinek gmail mám teď a příjde mi že se nějak rychle zaplňuje a zvýšení kapacity se musí platit měsíčně :nevim:

Ja mam zvetseny ulozny prostor kvuli fotkam, gmail zdarma je a vetsine to staci, pokud si nechces ukladat miliony fotek ve velke kvalite. Me vyhovuje, jak mam vse propojene.

Imadu
Povídálka 32 příspěvků 12.02.17 11:59

Určitě gmail :) S emaily typu seznam.cz jsem měla problémy při registracích na cizích stránkách. Gmail je celosvětový, není s nim nikde problém :) A také mám neomezený a nic neplatím :nevim:

nozu
Extra třída :D 11675 příspěvků 12.02.17 12:09

Taky doporučuji gmail. Problémy s velikostí schránky nemám, a to se mi tam přeposílají i maily ze seznamu. Je velmi jednoduché ho propojit na všechny aparáty typu tablet, chytrý telefon atd.

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 12.02.17 12:34

Protonmail - je švýcarský, je tam dvojité zabezpečení a zatím nebyl prolomen.

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 12.02.17 12:56

Gmail. Mám s ním propojeny i tři pracovní maily. Využívám i G. kalendář.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >