Jaký je nejlepší e-mail?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Triminka
Kecalka 222 příspěvků 12.02.17 11:12
Jaký je nejlepší e-mail?

Maminky, chci Váš názor. Budu si dělat kompletně nový fb atd. A chtěla bych i nový email. Měla jsem účet od yahoo.com ale prý se tam často někdo nabourává atd. Jaký osvědčení e-mail by jste doporučili s kterým jste spokojený a nejsou s tím problémy? Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 12.02.17 11:13

Já mám jmeno. prijmeni@seznam­.cz a teda nikdy žádnej problém. Nepotřebuju žádný speciality.

bublinek
Kelišová 5336 příspěvků 12.02.17 11:16
@Triminka píše:
Maminky, chci Váš názor. Budu si dělat kompletně nový fb atd. A chtěla bych i nový email. Měla jsem účet od yahoo.com ale prý se tam často někdo nabourává atd. Jaký osvědčení e-mail by jste doporučili s kterým jste spokojený a nejsou s tím problémy? Děkuji :srdce:

my máme email na gmail.com, je tam i kalendář, který máme sdílený tak o sobě víme.

pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 12.02.17 11:17

Gmail

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 12.02.17 11:17

@Nowuka2 ten je neomezený že? Myslím co se týče kapacity :)

Triminka
Kecalka 222 příspěvků 12.02.17 11:17

@pikola @bublinek gmail mám teď a příjde mi že se nějak rychle zaplňuje a zvýšení kapacity se musí platit měsíčně :nevim:

destrukce
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 11:18

Souhlasím s gmailem :palec:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2347 příspěvků 12.02.17 11:18
@Triminka píše:
@Nowuka2 ten je neomezený že? Myslím co se týče kapacity :)

Jj, nevím jak je to teď ale před těma X letama se poslala SMS na zvětšení a je to neomezený.

Heivka
Závislačka 3610 příspěvků 12.02.17 11:39

Závisí s kým budete hlavně komunikovat. Pokud jen v rámci ČR tak je to jedno, pokud budete komunikovat i se zahraničím, tak doporučuji google nebo outlook. Ty české jako seznam nebo centrum často mail na zahraniční servery nedoručí (osobně vyzkoušeno s Ruskem, Amerikou a Švýcarskem).

araw
Neúnavná pisatelka 16733 příspěvků 12.02.17 11:40
@Triminka píše:
@pikola @bublinek gmail mám teď a příjde mi že se nějak rychle zaplňuje a zvýšení kapacity se musí platit měsíčně :nevim:

Co je to za blbost? M jen gmaily a nic mesicne faaakt neplatim

pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 12.02.17 11:44
@Triminka píše:
@pikola @bublinek gmail mám teď a příjde mi že se nějak rychle zaplňuje a zvýšení kapacity se musí platit měsíčně :nevim:

Ja mam zvetseny ulozny prostor kvuli fotkam, gmail zdarma je a vetsine to staci, pokud si nechces ukladat miliony fotek ve velke kvalite. Me vyhovuje, jak mam vse propojene.

Imadu
Povídálka 32 příspěvků 12.02.17 11:59

Určitě gmail :) S emaily typu seznam.cz jsem měla problémy při registracích na cizích stránkách. Gmail je celosvětový, není s nim nikde problém :) A také mám neomezený a nic neplatím :nevim:

nozu
Extra třída :D 12087 příspěvků 12.02.17 12:09

Taky doporučuji gmail. Problémy s velikostí schránky nemám, a to se mi tam přeposílají i maily ze seznamu. Je velmi jednoduché ho propojit na všechny aparáty typu tablet, chytrý telefon atd.

Apaji
Kelišová 5460 příspěvků 12.02.17 12:34

Protonmail - je švýcarský, je tam dvojité zabezpečení a zatím nebyl prolomen.

Litta
Extra třída :D 13505 příspěvků 12.02.17 12:56

Gmail. Mám s ním propojeny i tři pracovní maily. Využívám i G. kalendář.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >