Doporučte originální e-shop s oblečením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rasataka
Závislačka 3893 příspěvků 02.11.14 16:58
doporučte eshop oblečení

Prosím, doporučte eshop s dámským oblečením-nějaké originální pěkné kousky :srdce:

Reakce:
bublinek
Kelišová 5428 příspěvků 02.11.14 19:23

zoot.cz

levandule23
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 02.11.14 22:36

Naučila jsem se teď kupovat přes E-bay, mají tam skvělé ceny (např. mikina za 150, trička od 50, kabelka za 200…), super ceny, že se to vyplatí koupit, i když je riziko, že to pak člověku není. Za tu cenu není problém prodat to na bazaru :potlesk:

levandule23
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 02.11.14 22:37

Jen ještě 2 věci - musíš mít založeno něco na placení do zahraničí (nevím přesně co, vždycky to naposílám příteli a vyřizuje to on…) a taky je třeba ohlídat si poštovné. Někde je zadarmo, někde třeba za 20 Kč, ale jsou tam i nabídky, kdy je poštovné dražší než daný kousek oblečení (např. u jedné mikiny za 100 bylo asi 250…)

rasataka
Závislačka 3893 příspěvků 03.11.14 02:03

Ebay me nenapadl a pritom jsem tam brala latkove pliny. diky moc

Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 03.11.14 02:31

Sportsdirect
Stranky i v cestine, velky vyber, platna kartou, rychle dodani cca do tydne.

Answear

Gabča68
Povídálka 35 příspěvků 18.11.14 20:52
@bublinek píše:
zoot.cz

suhlas. zoot.cz je super.

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 18.11.14 20:55

www.mothersucker.cz :palec:

Edit: já že miminčí, pardon :mavam: :oops:

adlita
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 7 inzerátů 19.02.15 23:14
www.zoot.cz

Rozhodne doporucuji zoot.cz ! ;-) Jsem nadmíru spokojená. A když mě to nesedne, tak to zdarma vrátím zpět (zrovna tak poštovné při dodání neplatím). Úžasné módní kousky i ve větších XL velikostech. Jsem z ZOOTu úplně nadšená a nechávám tam měsíčne nemalé částky. Dělám si tak radost a jsem spokojená :dance:

Mrkni sem: http://www.zoot.cz/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >