Dárek pro dvanáctiletou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 20:08
dárek pro dvanáctiletou

Ahoj maminky, prosím neměly byste tip, co koupit dvanáctileté holce k vánocům, já jsem naprosto bezradná. A to má ještě 14 dní před narozeniny.
Co třeba čtou stejně staré holky? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 01.11.14 20:10
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, prosím neměly byste tip, co koupit dvanáctileté holce k vánocům, já jsem naprosto bezradná. A to má ještě 14 dní před narozeniny.
Co třeba čtou stejně staré holky? :think:

naše si vymyslela knížku Můj milý deníčku. Jinak si navymýšlela mikiny, kraťasy s laclem, a legíny.

Irinka0210
Závislačka 4636 příspěvků 01.11.14 20:17

Mám neteř v tomhle věku a pak ještě desetiletou a normálně jsem se jich zeptala, co chtějí…stejně jsem to udělala u synovce - 7 let :)

neila
Extra třída :D 11695 příspěvků 01.11.14 20:20

Nase dvanactka dostala loni k Vanocum notebook a v lete k narozeninam novy telefon a tablet…ma tak trochu hi-tech odchov :mrgreen: jedeme v tom vsichni :oops: :D
Jinak hraje The Sims, takze doplnky, kolekce ke hre. Ted si Jeziskovi napsala penezenku, knizky (takove ty vicedilne holcici romany), nejake tenisky, penal a miluje ty blbosticky z bizuterie. A samozrejme kosmetika :lol:

Riky69
Závislačka 4973 příspěvků 01.11.14 20:25

Fo třeba foťák? Nemusí být drahý, naše holka má taky 14 dní před vánoci narozeniny a já to většinou řeším tak, že k narozeninám jí dávám zažitky jako dárek. Buď lední revue nebo letos jdeme na muzikál Mamma Mia :think:.

ŠestýSmysl
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 01.11.14 20:25

To máte dobrý, Vaše děti si alespoň něco napsaly…Náš (přítelovo) kluk si nic nenapsal, prý nic nepotřebuje :roll: :mrgreen:.Skromný je, ale až tak? Mobil, tablet, herní konzoli…už dostal.Na oblečení není, nejraději tepláky. A nic ho nebaví, jen hry na PC.Ty jsme mu už koupili k narozeninám, ale co dál, to teda nevíme.. :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 01.11.14 20:26

Ještě bych dodala, že dostane aji foťák. Tablet a mobil má, to dostala vloni :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 20:35

Holky myslela jsem spíš nějakou drobnost… máme těch dětí víc, co máme podarovat, takže s noťasem a foťákem bychom to opravdu nedaly :mrgreen: tak max do 300 :oops:

vikki.v
Kecalka 149 příspěvků 01.11.14 20:36

Co třeba nějakou pěknou knížku?
Já už tenkrát začala hltat Lanczovou :-D
Jinak mi napadl třeba už i první šperk - prstýnek, náramek, nějaké hezké náušnice.
Holky se už dávno i parádí - tak by ji třeba potěšila i poukázka do svého oblíbeného obchodu s oblečením :) Nebo předplatné nějakého holčičího časopisu? :)
Nevím, jestli doma hrajete společenské deskové hry, ale u nás v rodině je vždy obrovská radost nad klasikou typu Dostihy, Activity, Ubongo atp. - zabaví se a stmelí celá rodina :) A pak klasika - pokud má ráda hudbu, tak třeba novou MP4 nebo pořádná kvalitní sluchátka, to samé se týká sportu - obnova výbavy atp. :)
Nějaký kvalitní jemný lesk na rty nebo chubbystick, v dnešní době se už holky chtějí malovat, ale to je individuální a hlavně nevím, jak to u vás chodí :)
A nebo mi napadá, pokud už ji pouštíš někam ven s kamarádkami, tak třeba ji koupit nějakou hezkou menší tašku přes rameno? Kam by strčila peněženku, klíče a mobil? :)

Denis11
Kelišová 5411 příspěvků 01.11.14 20:39

Já jsem svojí holce už dala peníze a at si jde nakoupit sama. Je trochu napřed před ostatníma 12ti letejma a jediný co jí zajímá je móda ve který se podle ní absolutně nevyznám..takže po několika marných pokusech se jí trefit do vkusu jsem to vzdala a prostě jí dám peníze, at si jde s kámoškama nakoupit sama a pak jí to zabalim pod strom. Plus jí tam koupim pár blbostí jako překvápko, většinou nějakou kosmetiku, gumičky do vlasů, šálu…je to fakt na palici s těmadle holkama… :zed: :zed: letos to uděláme stejně. Výhoda na tom je to, že ti nemůže vyčíst, že jsi něco koupila špatně :lol: a taky aspon uvidí, kolik co stojí, že si za 1000,–nekoupí tolik hadrů jak si představuje.. :twisted:

ivašot.
Kelišová 7329 příspěvků 01.11.14 20:41

Souhlasím s nějakou kosmetiskou - lesk, možná i řasenka. Nebo nějakou bižuterii, naše 12ti letá miluje prakticky všechno z obchodu Claires.

maraida
Extra třída :D 14370 příspěvků 01.11.14 20:43

Stejně staré neteři budu letos dávat k vánocům čepici, šálu, rukavice a triko s dl. rukávem. Vše v šedé barvě. A platila jsem za vše 352,– :) v Takku se slevenkama.

SIMONA1234
Kelišová 7278 příspěvků 01.11.14 20:48

Dceři je teda 11 (11 a půl :mrgreen: ), ale sama si řekla, že chce jít „shopovat“…poprvé v životě, doteď byly Vánoce o hračkách :(…asi končí dětství…chce hadry :mrgreen:
Takže něco jsem už koupila (překvápko) a něco si půjde vybrat sama, resp. se mnou jako chodící peněženkou… :roll:

ala42
Kecalka 279 příspěvků 01.11.14 20:48

Dcera 13 let si z drobností přeje knížky, šminky, kosmetiku, trička. Jinak my to máme jednoduché -cokoliv na koně nebo s motivem koní :D

Knihomyš
Extra třída :D 10643 příspěvků 01.11.14 21:04

Jak jsem sem překlikla z diskuse o pletení z gumiček, tak jsem chtěla navrhnout gumičky a stav, ale koukám, že jsem naivní :)
Pokud zakladatelka není matkou té dvanáctileté, doporučuji zeptat se rodičů - ti zpravidla vědí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >