Reklama

Doporučte gynekoložku v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

e008
Závislačka 3245 příspěvků 26 inzerátů 10.10.18 14:17
Doporucte gynekolozku v Brne

Prosim doporucte gynekolozku nejlepe stred Brna. Abych se nemusela citit, ze otravuji. Jen prosim ne Orli, tam jsem se prehlasila a spokojena nejsem.

Reklama

Reakce:

janablizkova
Kecalka 430 příspěvků 10.10.18 14:46

Já jsem se před dvěma roky zaregistrovala k Mudr.Táborskému Brno-Jugoslávská a jsem spokojená.Najdeš ho na netu pokud budeš chtít.

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 10.10.18 15:04

Chodím do Heliosu k paní doktorce Kováčové. Je skvělá. :)

Jasmina81
Kecalka 211 příspěvků 10.10.18 15:16

Z Orlí jsem také utekla. Mám teď super doktorku, Jana Vašinová, sídlí na Křenove a pracovala v Heliosu, jsem s nim moc spokojena, vše vysvětlí a je příjemná :palec:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 5 inzerátů 10.10.18 18:29

Jana Strmisková,přes­těhovala se na Jana Babáka,šalinou 12 směr Tch.park,skvělá v centru města,hned u zatávky

debra.morgan
Závislačka 3560 příspěvků 10.10.18 18:38

gyn line, doktorka Grossmanova. Koliste.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >