Doporučte gynekoložku v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
e008
Závislačka 3301 příspěvků 27 inzerátů 10.10.18 14:17
Doporucte gynekolozku v Brne

Prosim doporucte gynekolozku nejlepe stred Brna. Abych se nemusela citit, ze otravuji. Jen prosim ne Orli, tam jsem se prehlasila a spokojena nejsem.

Reakce:
janablizkova
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 10.10.18 14:46

Já jsem se před dvěma roky zaregistrovala k Mudr.Táborskému Brno-Jugoslávská a jsem spokojená.Najdeš ho na netu pokud budeš chtít.

Lychee13
Závislačka 3089 příspěvků 10.10.18 15:04

Chodím do Heliosu k paní doktorce Kováčové. Je skvělá. :)

Jasmina81
Kecalka 407 příspěvků 10.10.18 15:16

Z Orlí jsem také utekla. Mám teď super doktorku, Jana Vašinová, sídlí na Křenove a pracovala v Heliosu, jsem s nim moc spokojena, vše vysvětlí a je příjemná :palec:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 10.10.18 18:29

Jana Strmisková,přes­těhovala se na Jana Babáka,šalinou 12 směr Tch.park,skvělá v centru města,hned u zatávky

debra.morgan
Závislačka 4178 příspěvků 10.10.18 18:38

gyn line, doktorka Grossmanova. Koliste.

Konik1994
Povídálka 23 příspěvků 25.11.18 15:04
Prosím poradite mi dobreho gynekologa v okoli Bystrce?

Prosim,chci se prehlasit,poradte doktorku,ktera vyslechne problemy a se vsim poradi,nejlepe okoli Bystrc/lískovec/ko­houtovice/bohu­nice.děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >