Doporučte - jaký epilátor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dana.dv
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 15.12.16 07:42
Doporučte - jaký epilator?

Ahoj. Starý epilator Braun už dosluhuje. Začala jsem vybírat nový, ale existuje jich tolik… Se kterým jste spokojené? Ráda bych stejně jako u starého 2 hlavice - holící a vytrhávací. Jiné požadavky nemám. IPL jsem zkoušela rok na klinice a po určité době chlupy zpět v plné míře..Díky za doporučení. Dana z Tábora

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 15.12.16 09:02

Já mám už starší model, měla jsem za svůj život dva, oba od Braunu a s oběma naprostá spokojenost, žádná porucha, funkčnost na jedničku :kytka:

Jessi7
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 899 inzerátů 15.12.16 09:22

Braun

kdochcekam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 10:19

Já mám braun silk epil a nemůžu ho používat. Po oholení mám krásně hladké nohy, ale po depilaci mám nohy jako olezlé a „nemocné“. Dávala jsem tomu loni čas, že si pokožk zvykne, ale spíš se to zhoršovalo. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >