Doporučte kemp na Slapech vhodný pro děti

3288
8.6.20 13:23

Doporučte kemp na Slapech vhodný pro děti

Zdravím a prosím o doporučení. Kdo jste byl v posledních pár letech na Slapech v nějakém kempu, kde je pěkné vyžití pro menší děti (2, 3 a 6 let). Chtěli bychom tam v létě vyrazit na pár dní pod stan. Nejlépe tedy aby tam bylo nějaké pěkné dětské hřiště, čisté sociální zařízení, klidnější večerní život a jako třešnička, kdyby se tam někde poblíž dalo i slušně najíst a nemuseli jsme být po celou dobu o chlebu s paštikou :mrgreen: Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
904
8.6.20 13:34

Slapy a noční klid? To bude oříšek, nechám se také překvapit. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53768
8.6.20 13:38

Slapy mi s nočním klidem zrovna dohromady nejdou :-D My tam jezdíme na tábořiště, ale vyžití pro děti nic moc (plácají se celý den v lese nebo u vody) a jídlo si taky vaříme svoje. Koneckonců proto je tam ten klid, že tam do noci neječí děti a ožralové nevyřvávají u hospody. Ale připíchnu se, třeba se tu dozvím o nějakém zázraku, o kterém jsem dosud netušila :D
Jinak je pro děti fajn Lanový park Slapy (tak od 3 let, myslím).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
8.6.20 13:42
@páájaa2 píše:
Slapy a noční klid? To bude oříšek, nechám se také překvapit. :think:

my jezdili „za mlada“ do nové rabyně a tenkrát to tam právě bylo docela v klidu, žádná velká divočina. Sice diskotéka z živohošti byla přes přehradu slyšet, ale přímo v tom kempu to bylo fajn :) Jenže je to už pomalu 10 let, tak nevím, jak to tam dneska vypadá a ani si nevybavuju, že by tam bylo třeba to hřiště pro děti. Tak doufám, že někdo napíše nějaký dobrý tip :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
8.6.20 13:44

@ugluk Kam přesně jezdíte? Já nečekám, že tam bude klid jak někde na samotě, jen aby tam denně nebyla diskotéka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53768
8.6.20 14:13

@Jitul.kaaa9 písnu SZ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu