Dovolená v zahraničí, chystáte se letos?

2.6.20 21:26

Dovolená v zahraničí, chystáte se letos?

Chystáte se letos na dovolenou do zahraničí nebo budete raději v ČR? Popřípadě kam se chystáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2539
2.6.20 21:28

@VanilkovaLiza nechávám to otevřené a zatím se nechystám nikam :-) za nás to bude určitě last minute, ať už zahraničí nebo čr… Rozhodneme se podle momentální situace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
2.6.20 21:41

Budeme trávit dovolenou v Čechách na chalupě a podnikat výlety do okolí s dětmi…už se moc těším, že změním prostředí a budeme spolu zažívat nové zážitky!!! 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
2.6.20 21:45

Urcite Rakousko a Nemecko na otocku nakoupit, jinak more neplanujeme a kdyby nahodou, tak na last minute…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15477
2.6.20 21:45

Do zahraničí se letos v létě nechystáme, necháme to na příští rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
2.6.20 21:48

Rada bych jeste letos ;) ale je to dost otevrene… zrovna dnes jsem mela odletat, tak jsem presvedcena, ze pokud to bude aspon trochu mozne- letime… nechce se mi kysnout doma :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3565
2.6.20 21:53

Zatim neplanuju zadnou dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1432
2.6.20 22:26

Rozhodne jeden ze sousednich statu. Preferujeme aktivni dovolene, na valecku u more nas neuzije. Ale definitivne se rozhodnem az za mesic podle omezeni ve vybranych statech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1977
2.6.20 22:52

Letos nebylo ani leto v zahranici v planu ale v zime by jsme chteli na delsi cestu, puvodne byla v planu amazonie, ale uvidi se dle situace, druha moznost je safari kena, tanzanie, ale tam zas maji ted ebolu tak uvidime :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
2.6.20 23:43

My zijeme na krasnem miste ve spanelsku, takze nikam jezdit nemusime a ani nikam nepojedeme. I kdyby to tak nebylo, tak bych si maximalne pokud bych bydlela ve meste pronajmula chatu, protoze bych si dovolenou proste neuzila, porad premyslet nad nakazou, nosit do obchodu rousku…, navic vsude v cr preplneno v obdobi prazdnin, nejistota zda odletite atd. lepsi si penize usetrit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2350
3.6.20 07:58

@VanilkovaLiza Chteli jsme konecne poradnou dovcu a trebas aj more, no nakonec mam mesic do TP, takze bysme byli doma s koronou aj bez :lol: Tak za par let mozna to vyjde no :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14715
3.6.20 08:08

@VanilkovaLiza loni v listopadu jsem koupila dovolenou do Itálie, a pokud se nic nezhorší, tak odjedeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2915
3.6.20 08:29

Měli jsme letět na Kos. Bohužel to nevyjde a neplánujeme to ani z nové nabídky. Sedět 3hod v letadle s rouškou, děkuji nechci. A při představě, že nám tam někdo bude měřit teplotu, desinfekce, že mi někdo bude říkat kdy máme jít třeba na snídani atd. Fakt ne. A máme děti, kdo je má ví, že dětem klidně rychle vylitne teplota třeba úpal nebo i stres. Takže se na to na hotelu třeba přijde a pozenou nás do karantény než se zjistí, že žádná corona??? Teď co se nemusí nosit roušky děláme v týdnu vždy 1 celodenní výlet + 1 půl denní aby jsme se vyhnuli davum o prázdninách a víkendech. Práci dohání mě po večerech když to jde. A poslední 2 týdny v srpnu máme náhradu Babylon Liberec a výlety do okolí. Už se těšíme. A hlavně moře už vždy jen Last minute. Po letošních stresech s voucherem u ck díky už toto nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2736
3.6.20 08:39

Budu to řešit tak týden před odjezdem, v ČR budeme trávit jen část dovolené, tenhle stát si naše peníze nezaslouží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1145
3.6.20 10:07

Letos to jistí bazén na zahradě, pokud budou letní teploty alespoň kolem 25'C.
Sem tam výlet o víkendu po Česku bude taky stačit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama