Jeli byste do hotelu v Chorvatsku?

Anonymní
27.5.20 05:58

Jeli byste do hotelu v Chorvatsku?

Stydím se za blbou otázku, proto anonym.
Co dělat, kdyby se zavřely hranice a my zůstali v Ch., Slovinsku či Rakousku? Jak byste to řešily?
Bojím se zbytečně?
Hotel máme rezervovaný, platíme až tam, to je v pohodě, majitelka by i pochopila, kdybychom nepřijeli, je to kamarádka tchyně. Děti se těší, já se bojím, manžel je flegmatik.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15253
27.5.20 06:10

Pokud zavřou hranice, tak vás jako občany ČR nechají projet a dostat se domů. Ty jsi nesledovala zprávy, když začala epidemie? Vždyť to takhle bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32489
27.5.20 06:22

Vrátit tě nechají. Spíš by mě odrazovalo to, co prý ty státy chystají. Odstup na pláži a tak. Na pláž se pak vejde méně lidí, to se pak někdo k moři třeba celý týden nedostane? Těžko říct, jak to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15253
27.5.20 06:43

Jojo, taky by mě odrazovaly ty pláže. A pak nejistota, co se bude dít, kdyby se v hotelu objevila nákaza - představa karantény celého hotelu mě moc neláká…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
27.5.20 06:55

Letos jedu tam, aby mi nikdo nebránil odjet domů. Nebo abych musela do karantény. Je jasné, že za 5 let nebo i déle se to celé může opakovat a já zrovna na nějakém super řeckém ostrově, ale letos prostě ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
27.5.20 07:01
@Anonymní píše:
Co dělat, kdyby se zavřely hranice a my zůstali v Ch., Slovinsku či Rakousku? Jak byste to řešily?
Bojím se zbytečně?
Hotel máme rezervovaný, platíme až tam, to je v pohodě, majitelka by i pochopila, kdybychom nepřijeli, je to kamarádka tchyně. Děti se těší, já se bojím, manžel je flegmatik.

Normálně byste se zase vrátili domů. Autem by to mělo být v pohodě. A jestli se bojíš zbytečně asi teď nikdo neřekne. Nikdo neví, jak se to bude vyvíjet dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2546
27.5.20 07:20

Sledujte dění, oni by ty hranice nezavřeli z hodiny na hodinu, autem přijedete, jen je možnost, že pak budete muset třeba do karantény..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
27.5.20 07:44

A ony jsou už otevřené?? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
27.5.20 07:45

Ne, já bych letos nejela. Budeme v ČR, svým způsobem to bereme jako vlasteneckou povinnost :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32489
27.5.20 07:53
@kve-tinka píše:
A ony jsou už otevřené?? :think:

Svým způsobem jo. Už někdy před 14 projeli redaktoři až do Chorvatska. Jen po návratu museli na test nebo do karantény.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11101
27.5.20 08:01
@ropucha 02 píše:
Ne, já bych letos nejela. Budeme v ČR, svým způsobem to bereme jako vlasteneckou povinnost :pankac:

Taky už se nemůžu dočkat až budu bojovat za vlast na totálně přelidněné Šumavě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
27.5.20 22:07

@ivašot. My byli na Šumavě předloni v září a teda strašně natriskano. Nedokážu si představit jak to musí vypadat v létě a jako bonus po karantene kdy tam těch lidi bude ještě vic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11101
28.5.20 08:02
@hospodki píše:
@ivašot. My byli na Šumavě předloni v září a teda strašně natriskano. Nedokážu si představit jak to musí vypadat v létě a jako bonus po karantene kdy tam těch lidi bude ještě vic

Taky si to moc neumím představit a k tomu ne úplně kvalitní služby, restaurace s rozestupy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
14.7.20 07:29
@Anonymní píše:
Bojím se zbytečně?

O někdo opravdu jezdí do Chorvatska a spí v hotelu? My vždy bydleli u někoho v podnájmu.
Neberte jako rejpání, ale překvapilo mě to :)
Zbytečně se nestresuj, domů se dostanete ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
14.7.20 07:36

A my jedem - tedy doufám- rovnou na celý září do Chorvatska. Pláže naštěstí neřešíme, máme člun, takže objíždíme okolní ostrůvky nebo pobřeží, kde můžem být sami. Přervaný pláže nesnáším, i kdyby nebyla Korona. Vrátit Tě nechají, ale je možné že bude potřeba Covid test. Pojedem radší přes Maďarsko, ti to zatím nevyžadují, Slovinci ano, tak uvidíme co se během prázdnin ještě změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat