Doporučte mop, vybrat ždímací?

147
7.3.21 07:17

Doporučte mop, vybrat ždímací?

Ahooj holky, chystám se objednat nový mop, líbil se mi ždímací mechanismus, ale v recenzích na heurece je často psané, že mop hůře ždíme, nejsem zastáncem úplně mokré podlahy při vytírání.

Jaký máte mop vy? :)

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2109
7.3.21 07:21

Urcite leifheit..nejlepsi vyrobce na uklidove prostredky.. s nim se da vytrit, ze nezustane mokro vsude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9086
7.3.21 07:28

Nemám konkrétní značku, ale mně se vůbec neosvědčil ten kulovitý s třásněmi ždímací. Je moc mokrý a hlavně blbě vytírá. Lepší je placaty jako hadr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
7.3.21 07:36

Já vždy měla kulaté, zdimaci, s trasnemi. Teď jsem si koupila placatý od Leifheitu a moc s ním spokojená nejsem. Jediné plus je, že se krásně vyždíme, i když někdy zase až moc. Nemáme pravidelné rohy, takže do užších míst, kam jsem se s kulatým krásně dostala, se mi hranatý nevejde. I ten ždímací mechanismus je na mě složitý a musí se ta tyč nasadit úplně přesně, jinak to neždíme a vydává šílené zvuky. Za mě, zbytečně vyhozené peníze za Leifheit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3303
7.3.21 07:46

Záleží jaký preferujes - já ten trasnovy taky nemůžu, mám obdélníkový od Viledy, ale občas mi chvíli trvá, než se mi po vyzdimani zacvakne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3217
7.3.21 08:25

Mám pátým rokem placatý mop s modrým kyblikem Spontex :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3913
7.3.21 08:49

Jedine spontex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10570
7.3.21 09:13

Trasnovy uz nikdy. Neda se na nej v cele plose pritlacit. Mam placaty Leifheit a super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3397
7.3.21 09:43

Mam od Viledy ctvercový, ale měla jsem i mop od Viledy kulatý v práci, taky ten ždímací nohou a mě přišel oproti ostatním mopům super, je hodně huňatý…a ždímá dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
7.3.21 10:24

Mám od Viledy ten turbo mop. Ždíme skvěle je s třásněmi, ale ty třásně jsou na takovém trojúhelníku, takže umyje i rohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
7.3.21 11:31

Parní :) mám Viledu a super, vytřeno skoro bez práce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1690
7.3.21 16:44

Placatý od Leifheitu nedoporučuju. I po vyždímání je dost mokrý a celkově ten ždímací mechanismus mi nepřijde dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
7.3.21 17:52

Holky moc děkuju! Jak vidím, tak vybrat mop není jen tak :))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat