Dotaz pro zdravotní ,dětské sestry a porodní asistentky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5154
15.3.17 21:18

@Anketníček Agel je soukromá nemocncice, těch se zvyšování platu netýká. Kamarádka je tam na dohodu, přivydělává si k ambulanci a má 70 Kč na hodinu, smutné

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
15.3.17 21:20

@Lajka09 taky delaj ve fn. Nevim teda podle ceho se odviji ty platovy tridy, ale I tak mi pride nefer mit po 30 letej praxi stejne jako nekdo kdo dela polovicni uvazek pri skole :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 21:21
@Lajka09 píše:
@Anketníček S dvackou čistého na začátku určitě nepočítej. Kolem 18 000 hrubého (stejně jak v Lidlu), no a pak záleží na zaměstnavateli, jak proplácí přesčasy, jaké dostaneš osobko, budou odměny? příplatky zza směnnost, víkendy…

18 000 hrubýho je nástupák? Kdy má sestra,,normální plat'' a cca kolik?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5154
15.3.17 21:38

@Anketníček Po 20letech praxe jednou tolik. Ale jak je vidět, ne všude.
@Kriss Tina Vůbec nerozumím tomu, jak je toto možné. Nedělá mamka na ambulanci, jednosměnný provoz, osmičky? Sestra na lůžkách, víkendy, svátky, lepší osobko…? Mezi ambulancí a lůžky jsou rozdíly i u nás.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
663
15.3.17 21:40

U nas tedaa u luzka vikendy+svatky+smeny okolo 200hodin měsíčně= cca čistého25 000kc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
15.3.17 21:42

@Lajka09 jo to delaj, ale stejne kazdej den osmicky na ambulanci, plus ob vikend pohotovost k tomu odpoledni, svatky a prescasy a nadruhe strane polovicni uvazek na luzkach kde ma 6-9 sluzeb mesicne (i kdyz jsou to teda vetsinou nocni o vikendu) :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5154
15.3.17 22:07

No nic uzavřela bych to a jdu spát. Po výživné noční mám naspáno jen 3 hodiny. :lol:
Ano, práce sestry je krásná, nové holky, pojďte do toho, je nás málo, musíme své řady zvýšit, jinak nám vyhoří i to málo, co nás zbývá. Ne, není to práce pro každého, pracuje se s lidmi, což je oříšek sám o sobě. Nemocnými lidmi, plus rodiny. chce to obrovskou míru emptie a diplomacie. Syndrom vyhoření nad námi visí dnes a denně. Sesra bude vždy hromosvod lékař-rodina-nadřízený. Ale zase práce tady je a bude, v ČR, zahraničí…stačí si vybrat a nebýt líný. Plat odpovídá průměrnému platu ČR, po čase nadprůměru. Dobrá sestra s ambicemi, ta, která je aktivní, přednáší, podílí se na grantech a výzkumech…je na tom ještě líp. Možnost pracovat na zkácených úvazcích, což je super věc při studiu, mateřské.
Já bych neměnila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 11:51
@Lajka09 píše:
@Anketníček Agel je soukromá nemocncice, těch se zvyšování platu netýká. Kamarádka je tam na dohodu, přivydělává si k ambulanci a má 70 Kč na hodinu, smutné

Kolik je to měsíčně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4315
16.3.17 12:36

Sestřenice dělá na interně, lůžkové oddělení, menší okresní nemocnice, 10 let praxe, 12 hodinové směny, víkendy, svátky a 20tisíc čistého neviděla ani z rychlíku. Nevím jak teď, po zvyšování plátů, ale předtím měla 16-max 17tisíc čistého. Za tu dřinu, hodiny v práci a zodpovědnost totální výsměch :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 13:36
@kacka52 píše:
Sestřenice dělá na interně, lůžkové oddělení, menší okresní nemocnice, 10 let praxe, 12 hodinové směny, víkendy, svátky a 20tisíc čistého neviděla ani z rychlíku. Nevím jak teď, po zvyšování plátů, ale předtím měla 16-max 17tisíc čistého. Za tu dřinu, hodiny v práci a zodpovědnost totální výsměch :roll:

Jaké má vzdělání?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 13:39
@Míša 95 píše:
U nas tedaa u luzka vikendy+svatky+smeny okolo 200hodin měsíčně= cca čistého25 000kc

Jaké máš vzdělání? Praxi? Soukromá veřejná?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 13:40
@kacka52 píše:
Sestřenice dělá na interně, lůžkové oddělení, menší okresní nemocnice, 10 let praxe, 12 hodinové směny, víkendy, svátky a 20tisíc čistého neviděla ani z rychlíku. Nevím jak teď, po zvyšování plátů, ale předtím měla 16-max 17tisíc čistého. Za tu dřinu, hodiny v práci a zodpovědnost totální výsměch :roll:

Soukromá veřejná?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 14:04
@Lajka09 píše:
@Anketníček Po 20letech praxe jednou tolik. Ale jak je vidět, ne všude.
@Kriss Tina Vůbec nerozumím tomu, jak je toto možné. Nedělá mamka na ambulanci, jednosměnný provoz, osmičky? Sestra na lůžkách, víkendy, svátky, lepší osobko…? Mezi ambulancí a lůžky jsou rozdíly i u nás.

36 hrubýho??? 8o 8o 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4315
16.3.17 14:09

@Anketníček Klasická SZŠ, vycházela ještě jako zdravotní sestra. Žádná specializace nebo kurzy, nemocnice veřejná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
663
16.3.17 14:18

"@Anketníček mám DiS, nemocnice veřejná
Tři roky jako asistent, rok jako sestra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat