Dovolená letecky na blint

4.4.17 09:54

dovolená letecky na blint

Chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo letetěl na dovolnou s dětmi na blint. Pripadně kamNebo jake destinace vybrat. Nechceme do velkych rezortu. Nebo uvitám i jiné postřehy. Nejmladší dcerce budou v srpnu 3roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1180
4.4.17 19:22

...

Neblbni! Nechte si to, až holka povyroste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9422
4.4.17 21:25

Velke resorty jsou sila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 23:20

@Tecumseh nebo treba ne primo na blint, ale bez cestovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 23:21

@tasa no prave tak jsem chtela neco vic v soukromi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4929
4.4.17 23:40

S cestovkou jsem nebyla nikdy (pokud nepočítám školní výlety), po Evropě a v rozvinutých zemích bych se nebála improvizovat při cestování ani s dětmi. Letenky si zabookuješ, ubytování vybereš podle referencí na internetu, není problém z tepla domova zjistit možnosti výletů, půjčení auta… cestovku chápu u zájezdů do méně bezpečných oblastí, kdy je dobré při sobě mít někoho znalého místních poměrů, nebo u poznávacích akcí, kdy člověk chce navštívit co nejvíc zajímavých míst v co nejkratším čase (pak se hodí i ten autobus a průvodce). Ale ani jedno z toho bych s dětmi neabsolvovala:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4929
4.4.17 23:51

Jinak podle názvu diskuse jsem to pochopila tak, že byste se sbalili, šli na letiště a vybrali nějaký z těch very last minute zájezdů. Tak do toho bych s malými dětmi nešla, ale spíš proto, že si ráda dovolenou naplánuju (a vlastně už i to plánování je pro mě součást požitku z dovolené). V zásadě nevidím důvod, proč do toho nejít, kdyby šlo o nějakou rozumnou destinaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23115
4.4.17 23:55
@Tecumseh píše:
Neblbni! Nechte si to, až holka povyroste.

Proč? Ve třech letech to není žádný mimino :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.17 19:45

@blobfish Myslela jsem to tak, ze bych z domu vse naplanovala a vybrala misto. Nejsem tak odvazna a dobrodruzna abych se rozhodla az na letisti a cekat na letisti s tou nasi malou divoskou a vybirat to opravdu ne.Jen nevim jakou bezpecnou a klidnou destinaci pro deti vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama