dovolená s německou CK

Anonymni
29.6.08 21:08

dovolená s německou CK

Ahoj všichni,
prosím,nemáte někdo zkušenost,popř.kontakt buď na zprostředkování dovolené od německé CK nebo přímo na nějakou německou CK?
Dost mě nakopl článek v novinách o tom,že se s německými CK dá absolvovat dovča ve stejném standartu jako s našimi CK,ale řádově o 1/3 levnější…:-)
Prosím ,o jakékoliv názory.
Moc děkuji
nepř.STEPIK97

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5255
29.6.08 21:13

Ahoj Stepiku:tak moje kamarádka jezdí pouze s německou cestovkou a je maximálně spokojená.Objednává přes net,pak přes telefon doladí potřebné detaily(umí výborně německy,což je pro ní v tomto případě velká výhoda) a odlétají z německa,kde je většinou někdo hodí autem,jednou si nechávali auto na parkovišti u letiště,ale to je myslím docela drahé. Loni letěli na Mallorku a na 11nocí s polopenzí je to stálo 15tisíc,ten stejný zájezd byl u české cestovky(nevím název) za 24tisíc nejlevnější!!U mě je problém trošku s jazykovou bariérou,takže jsem ještě nezkoušela,ale taky nad tím přemýšlím!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
29.6.08 22:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
30.6.08 11:32

My jsme měli 3 týdny auto na parkovišti na letišti v Mnichově a platili jsme asi 70 EUR. Což se nám drahé nezdálo (vzhledem k Praze), a to byl jiný kurz než dneska! Na letenkách jsme ušetřili více než stál benzín a parkování.
Ještě zkus www.rudolfreisen.cz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
30.6.08 11:37
emajka píše:
zkus www.nacesty.cz

dost slušná nabídka, já zkoušela obejít pár cestovek přímo v DE a je fakt, že kdo se domluví a zvládne cestu na letiště, tak ušetří minimálně těch 30%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
30.6.08 16:41
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7013
1.8.11 10:44

Ahoj, obnovuju tuhle diskuzi, protože bych potřebovala poradit.
Našli jsme si zájezd, tu samou lokalitu a ten samý hotel nabízí německá i česká cestovka - na 10dní all in, nám to s naší dělá rozdíl pomalu 15tis a to je už fakt sakra znát.
Máte někdo nějakou novou zkušenost s dovolenou přes německou cestovku?
Domluvím se rukama nohama, takže se bojím hlavně toho, aby jsme se dozvěděli, kdy je třeba odlet zpátky :lol: néé že by se mi nelíbilo zůstat v zahraničí u moře :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama