Dovolená s ročním dítětem, ČR nebo moře?

529
17.2.20 21:59

Dovolená s ročním dítětem, ČR nebo moře?

Chci se zeptat, kam by jste jeli na dovolenou s ročním dítětem? V kvetnu bude dceři rok. Starší syn by rad k moři, ale dcera moc nemusi auto. Tak nevim jak by zvladala cestu. Napr. Chorvatsko nebo Itálie. Jeste nas napadlo letecky Bulharsko. Nebo nějaká atraktivní lokalita u nas v ČR. Máte nejake zkusenosti? Co by jste mi doporučili? Diky za rady a zkusenosti :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15563
17.2.20 22:02

Ne, nejela bych. Zvolila bych dovolenou v ČR

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
17.2.20 22:07

Já bych určitě letěla kamkoliv k moři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
17.2.20 22:08

My byli se synem v Chorvatsku v jeho roce a půl. Jen s ním bychom nejeli, ale také to bylo kvůli starším dětem. Ale on vždy zvládal cesty autem v pohodě, v roce by byl mužná ještě víc v klidu. Užili jsme si to ale tak 4 nebo 5 dní by malému stačily. Už ho to tam pak v tom vedru nebavilo. Ale záleží na co je vaše dcera zvyklá a jak chcete dovču trávit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 22:16

Tady se ptas na blbym serveru.. Dostanes milion odpovedi 50/50. Jedna skupina bude prosazovat,,ja bych nikdy, protoze co kdyby", a druha ti bude doporučovat dovolenou u more s ditetem jako fajn napad. Takze se rozhodni podle sebe a svych deti, na co se citite.

Byla jsem s pulrocni autem v Chorvatsku a s 1,5 letou letecky v Recku a oboje to byla super dovolena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
17.2.20 22:17

S tak malym ditetem bych k mori nejela ani neletela. Skrz praci se nam nedarilo se v lete nekam dostat, krome navstevy u nasich na druhem konci CR :lol: letos jsme si planovali, ze spachame konecne more ( dceri je 6 let ) no a ja mam TP zacatkem cervence, takze smolik a zhruba 3 roky si pockam. Mala muze aspon k mori s babi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 22:29

Hlavně, ročnímu dítěti je úplně u zadečku, kde se batolí. Při představě x hodin se řvoucím dítětem na klíně se dovolené u moře vzdám a užijeme si to později, až z toho bude mít rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
449
17.2.20 22:51

Letela bych kamkoliv k mori :) my tedy s rocnim a triletou poletime :) zas ja bych s nima nejela autem, ani za nic.
Mozna bych zvolila destinaci tak do tech dvou hodin letu s kratkym transferem do hotelu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3032
18.2.20 04:09

Napriklad u Balatonu jste za 4 hodiny, atrakci pro starsiho je tam dost a mimino se povrti v pisku na plazi. Loni jsme prolezli s 8mesicni v nositku Ceske Svycarsko (turistika), Moravsky kras (jeskyne), Lednicko-valticky areal (projizdky kocarem, lodi, sklenik, zamek). Letos kvuli starsim letime k mori, kratky let, kratky transfer a cely areal vcetne bazenu ve stinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
18.2.20 05:58

My jsme vloni jeli Chorvatsko s rocni a uplne v pohode. Meli jsme ubytovani v soukromi, stejne jako doma. Uvaris, vyperes a na prochazku s kocarkem misto do lesa na plaz:-) Cestu prospala, jeli jsme pres noc. Letos bude spis Italie, kvuli plazim, ty skaly v Chorvatsku nejsou pro male behaci deti a budeme hledat s bazenem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12828
18.2.20 08:15

@BMRL já bych doporučila letecky Bulharsko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
19.2.20 00:25

Letěla jsem s ročním synem do Valencie (Španělsko). Let prospal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama