Ubytování s dětmi Dunajská streda

16.2.20 20:03

Ubytování s dětmi Dunajská streda

Ahoj, v létě bychom rádi vyrazili na dovolenou na Slovensko. V té době budeme mít 4měsíční miminko a 3letou holčičku. Byla nám doporučená Dunajská streda. Máte někdo tip na konkrétní ubytování? Jde o to, aby se dcerka nenudila a bylo zde vyžití pro děti. Nebo nějaký jiný tip na Slovensku? Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

757
16.2.20 20:08

Za mě určitě wellness Patince, byli jsme tam s rodinou (tenkrát ještě bez dětí) a se psem a manžel tenkrát prohlásil, že tam by se s dětmi vrátil… A to je co říci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11753
16.2.20 20:12

Do dunajské jezdíme každoročně v létě, ale pod stan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12955
16.2.20 20:44

@z.holubicka Liptovský Ján - hotel Alexandria - úplně super, ale je to trochu dražší, je tam wellnes, ohřívaný vnitřní bazén, takový hrací koutek, jak tam jsme ještě nikde jinde neviděly, venkovní hřiště pro děti - moc se nám tam líbilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 20:52

@debra.morgan no,se čtyřměsíčnim miminem se pod stan na týden teda necítím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11753
16.2.20 20:53
@z.holubicka píše:
@debra.morgan no,se čtyřměsíčnim miminem se pod stan na týden teda necítím :mrgreen:
:nevim: škoda
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 21:01

@Pocahonta @stinga myslela jsem spíš nějaké apartmány přímo u toho thermal parku. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12955
16.2.20 21:52

@z.holubicka aha, tak termály jsou ještě dobré ve Štúrově, v Dunajské Stredě jsem nebyla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
17.2.20 16:02

My jezdíme dvakrát do roka do Velkého mederu :) S malou jsem tam byla poprvé, když ji bylo osm měsíců :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 17:45

@Agios a máte tip na nějaké konkrétní ubytování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama