Dovolená s ročním miminkem v ČR

30
8.7.21 15:38

Dovolena s rocnim miminkem v CR

Ahoj holky,

Radi bychom s nasi dcerkou na par dnu nekam na vylet. Nedoporucili by jste mi neco hezkeho. Mozna aby tam byl bazen, hriste, mozna pujcovna elektro kol, restaurace, moznost grilovani… Jsme z Prahy taknidealne neco pobliz. Tak mozna do 3h cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2535
8.7.21 15:40

Monínec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
8.7.21 15:44

Byli jsme s ročním ve Farmaparku Blaník a super :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2535
8.7.21 15:46

Abych to rozvedla, je tam bazén vnitřní i venkovní, sauna, můžeš si objednat masáže, hřiště tam taky je, dole sportovní/volnocasovy areal. Skvěle tam vaří. Mňam. Na to vzpomínám velmi rada. Můžeš si také nechat naplnit piknikový kos. Kolem je příroda, turistické trasy, elektrokola snad taky půjčují.

Na valeci dovcu v resortu super, ale já se tam poněkud nudila, protože poblíž nic moc není. Jen cca 15 minut cesty zřícenina hradu Borotín. Na tuhle moji poznámku ale neber ohled, já poslední dobou klidnou dovolenou nemám rada, stal se ze mě akční typ na stará kolena :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19910
8.7.21 17:01

Třeba nějaká chalupa na Šumavě nebo na Třeboňsku, hřiště pro mimino nepotřebuješ, ne :mrgreen:
koukni přes e-chalupy, jsou tam i apartmány, spousta hezkých míst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
8.7.21 18:15

My jsme byli s malým v Krkonoších. Byli jsme ubytováni v penzionu Marathon ve Vrchlabí. Velice čistý, udržovaný v pěkném stavu. Majitelka nám dokonce přivezla cestovní postýlku pro malého. Penzion má i zahrádku, kde by se určitě něco ugrilovat dalo. Navštívili jsme Stezku mezi korunami stromů, kam se dá jít v pohodě s kočárkem. Pak jsme se jeli podívat do Harrachova (necelou hodinu) odkud jsme šli k Mumlavskému vodopádu, taky s kočárkem, trasa asi 1,5 km. A jeden den jsme si udělali delší výlet, kdy jsme dojeli do Horních Míseček, kam se jelo asi půl hodiny a od tama šli asi 5-6 km k Pančavskemu vodopádu. Krásná krajina. Nahoru nebo dolu můžete jít pěšky a jednu cestu klidně autobusem. Jezdí myslím každou hodinu. Je tam i Labsky vodopád, ale tam bychom se s kocarem už nedostali, což nás mrzelo. Takže pokud mate nositko, určitě si ho vemte :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
8.7.21 18:16

Jinak bylo tam myslím i nějaké přírodní koupaliště a v okolí aquapark :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat