Dovolená u moře pro 4 člennou rodinu. Poradíte?

6
13.3.18 11:27

Dovolená u moře pro 4čl. rodinu. Poradíte?

Zdravim. uz nejakou dobu hledam vhodnou dovolenou pro 2dospele a 2 deti(4,6let) idealne v chorvatsku vlastni dopravou (pripadne recko ci bulharsko letecky) najdu hotel i podminky ktere se mi libi, ale ztroskotam pri ubytovani. malo kde maji pokoje pro 4 lidi :/ doporucite mi nekdo misto, cestovku se kterou jste byli spokojeni a vyhoveli vam pri podobnem problemu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21725
13.3.18 11:31

Koukni na klasické velké cestovky - Exim, čedok, FiroTour, Blue Style,… záleží jaký máte rozpočet a v kterém období chcete jet. V sezoně jsou 4 lůžkové pokoje velmi rychle vyprodané - je potřeba nakupovat na první moment. Také se dají objednat rodinné pokoje, jen to leze do peněz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
13.3.18 11:35

Jezdime vetsinou s Fischerem, Ted naposledy dvakrat s Bluestyle a nikdy jsme nemeli problem nemit rodinny pokoj.

Jinak Recko letecky v sezone, rodinne pokoje nebo apartman a pocitej tak 80 litru minimalne… ;)

  • Citovat
  • Upravit
6
13.3.18 11:36
@Hanka1 píše:
Jezdime vetsinou s Fischerem, Ted naposledy dvakrat s Bluestyle a nikdy jsme nemeli problem nemit rodinny pokoj.Jinak Recko letecky v sezone, rodinne pokoje nebo apartman a pocitej tak 80 litru minimalne… ;)

ehm. tak to nic no :D rozpocet mame tak polovinu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
13.3.18 11:36

@NIKKY12 invia, bulharsko, seženeš bez problémů. Mám taky objednáno. Jen prostě tyhle pokoje bývají rychle vyprodané..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21725
13.3.18 11:37
@NIKKY12 píše:
ehm. tak to nic no :D rozpocet mame tak polovinu :)

za tuhle cenu byste možná sehnali turecko, ale už to bude dál od pláže…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
13.3.18 11:39

Turecko bych letos nebrala, Erdogan ma letos na Cesko pifku pote co soud tu nedavno zprostil viny tureckeho predaka/atentatnika/politika nebo co to bylo…mimichodem Turecko za ctyricet litru bych snad ani nechtela videt to ubytko…

  • Citovat
  • Upravit
12651
13.3.18 11:50

@NIKKY12 loni jsme byli v Živogošče, ideální mmísto pro děti, v soukromém apartmánu s dvěma ložnicema a obytnou kuchyní. takže jsme my i děti měli soukromí. téměř u pláže, za 75 euro za noc, což dělá nějakých 13,500 Kč za týden. apartmán byl nově rekonstruovaný, fakt luxusní.
k tomu doprava nějakých 8 tisíc, jídlo a útrata, do limitu se vejdete s přehledem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
13.3.18 11:54
@NIKKY12 píše:
ehm. tak to nic no :D rozpocet mame tak polovinu :)

mrkni na bulharsko, je fakt levné.. 5* hotel, za dospělého necelých 12 se vším všudy..jo a all in

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6
13.3.18 11:55
@jessikka píše:
@NIKKY12 loni jsme byli v Živogošče, ideální mmísto pro děti, v soukromém apartmánu s dvěma ložnicema a obytnou kuchyní. takže jsme my i děti měli soukromí. téměř u pláže, za 75 euro za noc, což dělá nějakých 13,500 Kč za týden. apartmán byl nově rekonstruovaný, fakt luxusní.
k tomu doprava nějakých 8 tisíc, jídlo a útrata, do limitu se vejdete s přehledem.

to zni dobre. nemela bys nejaky kontakt primo na to misto?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24870
13.3.18 12:05

@jessikka - my jezdíme vedle do Blata :palec: Do Živogošče chodíme vžycky na výlet :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3767
13.3.18 12:06
@NIKKY12 píše:
ehm. tak to nic no :D rozpocet mame tak polovinu :)

Hloupost, seženeš levnější. My byli minulý rok na Rhodosu, menší hotel s AI cca 16500 za 1 dospělého a 8 tisíc za jedno dítě. Čyřlůžkový pokoj s palandou. Je to Firotour.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12651
13.3.18 12:21
@Maky.p píše:
@jessikka - my jezdíme vedle do Blata :palec: Do Živogošče chodíme vžycky na výlet :D

No my byli taky v Blatu - živogošče Blato :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12651
13.3.18 12:24

@NIKKY12 je to zde:
http://www.zivogosce.info/brajkovic/

konkrétně ten apartmán 4+1. akorát fotky i půdorys je před rekonstrukcí, ted je to ještě lepší :-)
klima i wifi je v ceně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24870
13.3.18 13:05
@jessikka píše:
No my byli taky v Blatu - živogošče Blato :-)

Je to tam fajn, ale pro kočár nic moc, takže letos jedeme jinam. Když bych měla jít denně minimálně 3× ten kopec z pláže, tak zdechnu :mrgreen: Vždycky bydlíme za Marketem u Mateho Tolje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin