Drastické diety

24
1.10.20 08:59

drastické diety

Po diete založenej len na listovej zelenine a pohánke, ryži celozrnnej bez tuku masa a mlieka sa mi začali zdr problémy
neviem ako mám jesť zo všetkého akoby som naberala, nalieva mi nohy cítim sa naduto netrávi mi
som bez menzesu..a mám aj intolerancie
neviem čo s tým

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18912
1.10.20 09:08

A cos cekala ze se stane? Zacni jist normlane, potřebuješ vsechny ziviny, ne jenom listy :roll: fakt je důležitější bejt vyhubla, nez zdrava? Me by fakt zajimalo co maji v hlave lidi, kteří podobne diety vubec zacnou drzet, asi vzduchoprazdno :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24962
1.10.20 09:08

A proč to děláš? :nevim: na tuky asi alergii nemáš, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5228
1.10.20 09:12

@sisa8666 no gratuluji, „prodietuješ“ se do rakve :palec: Ale aspoň ti bude stačit úzká rakev a rodina ušetří. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
1.10.20 09:18
@sisa8666 píše:
Po diete založenej len na listovej zelenine a pohánke, ryži celozrnnej bez tuku masa a mlieka sa mi začali zdr problémy
neviem ako mám jesť zo všetkého akoby som naberala, nalieva mi nohy cítim sa naduto netrávi mi
neviem čo s tým

A co jsi čekala s takovouto příšernou stravou bez bílkovin a bez tuku? Rozhodila sis metabolismus, protože skoro nejíš, tak ho teď budeš mít hodně zpomalený a tělo je tak vyděšené, že bude zase bída a hlad, že uloží i molekulu tuku na horší časy. Prostě budeš muset začíst jíst normálně a přesvědčit tělo, že bída a hlad už nebude. Snad se umoudří, metabolismus zase zrychlí a tělo přestane ukládat vše na horší časy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
1.10.20 11:35
@sisa8666 píše:
neviem čo s tým

jak dlouho jsi to držela, to je děsné
jsi obézní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
1.10.20 12:04

Z nedostatku bílkovin jsou mj. Otoky nohou. A z dlouhodobého nedostatku jídla a sacharidů se hloupne, mozek nemá palivo na fungování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14386
1.10.20 14:19

Neřešit to na internetu, jít k lékaři. Po důkladné diagnostice zjistit čím vším sis zničla metabolisus a naučit se jíst tak, aby se srovna a ty sis přestala ubližovat.

Tipla bych si, že součástí bude i psychiatrická a psychoterapeutické péče ošetřující tvou poruchu příjmu potravy.

A modli se, aby ti vydržely ledviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama