Microblading - jsem nešťastná po aplikaci

Anonymní
30.9.20 21:52

Microblading - jsem nešťastná po aplikaci

Prosím o ponechání anonymu…
Zřejmě v rámci začínající krize středního věku :-) jsem i já zatouzila po zkreslení nějakou formou krasliciho zakroku (přestože vždy jsem udržovala nehty/vlasy atd přirozené/pestene). Nevím proc jsem propadla myšlence na to jít na microblading oboci. I paní tam mi rikala, ze to není potřeba. V tu chvíli mi došlo ze je to blbost. Paní pak pod vidinou ztráty kseftu otočila, já nedokázala říct ne :oops: a už tam věděla ze to je špatně… jsem hrozné nešťastná, to oboci je proti mému hrozné široké, vypadam úplně jinak, groteskne:-( prosím kdo na tom byl… změní se to ještě k lepsimu po vyloupnuti. Opravdu časem zmizí? Jsem z toho hrozné nešťastná:-/ dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.20 21:55

Pred a po aplikaci:-(

Příspěvek upraven 30.09.20 v 22:11

• Citovat
  • Nahlásit
3583
30.9.20 22:03

To je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
30.9.20 22:05

Hodně to zesvetla tím vypadanim, ze začátku to vypadá komicky. Nedělej předčasné závěry :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12614
30.9.20 22:08

Náhodou to máte fakt moc hezké, teď čerstvé je to výrazné, pak to vypadá, zbledne a pak zas o něco vyleze. Uvidíte, že to bude moc moc hezké a přirozené :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 22:08

Fakt? Ale je to hrozné široké směrem nahoru… já nevím, asi jsem podlehla nějaké potřebě něco navíc zkusit s blížícími se narozeninami…a zrovna zákrok v obličeji fakt mi přijde ze mi to mění výraz… saskove… vím ze je to “jen” oboci a…a…a… ale už jsem i brecela jak jsem z toho mimo a byla hnusna na manžela (ale to nemůžu říct ze kvůli oboci:-))

• Citovat
  • Nahlásit
13552
30.9.20 22:09

Mi se to líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24672
30.9.20 22:16

Mě se to líbí. Časem to ještě zesvětlá…Tak si ted výrazněji maluj oči, at to není tak křiklavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
30.9.20 22:18

Vypadá to hezky tady na tom kousku fotky. Švagrova na to chodí a taky prvních pár dnů to má tak hodně výrazné. To bude v pohodě. Uvidíte, že nakonec se vám to bude líbit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
30.9.20 22:22

Brzy to zesvětlá a bude to vypadat hezky a přirozeně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
30.9.20 22:23

Mně to přijde hrozně roztřepené, jakoby neučesané a máš naprostou pravdu, že to byla blbost, protože tvoje původní obočí bylo výrazné dost. Na druhou stranu je to čerstvé a určitě, až se zahojí stroupky, bude to méně nápadné.
A určitě to není nejhorší takové obočí, co jsem viděla, neboj ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
699
30.9.20 22:30

@pe-terka ja bych spis rekla ze obracene, tj oci nemalovat vubec, jen zakryt pripadne kruhy pod ocima. Hlavne ne linky a pak vyraznou rasenku to pak bude vypadat premalovane az zmalovane. Osobne hodne starsich zenskych by udelalo lip, kdyby se vyprdlo na linky a misto toho si nechalo udelat poradne oboci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 22:31

Dekuji za uklidnění… ano též mi to přijde široké, roztrepene, takové ze bych vzala pinzetu a přesně ty chloupky vytetovane vytrhla (a měla původní oboci:-)). Vy co mate zkusenosti opravdu to někdy zmizí úplně? Četla jsem teď na netu ze do dvou týdnu se to až o 40 procent zuzi a zesvetla

• Citovat
  • Nahlásit
7492
30.9.20 22:33

Bude to hezké. Pak ukaž další fotku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24672
30.9.20 22:34
@Leenvecka píše:
@pe-terka ja bych spis rekla ze obracene, tj oci nemalovat vubec, jen zakryt pripadne kruhy pod ocima. Hlavne ne linky a pak vyraznou rasenku to pak bude vypadat premalovane az zmalovane. Osobne hodne starsich zenskych by udelalo lip, kdyby se vyprdlo na linky a misto toho si nechalo udelat poradne oboci.

ono asi záleží na typu obličeje a očí. Zas někdy, když je obočí hodně výrazné a zbytek očí „vyblitý“, působí to divně.
Chtělo by to vidět celou tvář, což samozřejmě zakl. neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama