Dráždivý noční kašel

368
21.10.13 21:17

Dráždivý noční kašel

Prosím o radu, jaké homeopatika podat při nočním dráždivém kašli, který má dcera 2,5roku. Přes den skoro nezakašle. Ale v noci nebo při odpoledním spánku. V noci ju to drží hodně dlouho něž se uklidní. Použivala jsem několik nocí Droseru a přes den sirup Drosetux. Moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12505
21.10.13 21:25

JÁ bych dala asi Fenistil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58734
21.10.13 21:27

Taky fenistil a na noc otevřít okno ať je zima na spaní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
21.10.13 21:30

A zvlhčovat vzduch

• Citovat
  • Nahlásit
3270
@Edit1 píše:
Prosím o radu, jaké homeopatika podat při nočním dráždivém kašli, který má dcera 2,5roku. Přes den skoro nezakašle. Ale v noci nebo při odpoledním spánku. V noci ju to drží hodně dlouho něž se uklidní. Použivala jsem několik nocí Droseru a přes den sirup Drosetux. Moc děkuji!

Jak to má dlouho? U nás to dělala obyčejná rýma která jí tekla do krku.Tam ji to pak dráždilo a kašlala klidně celou noc ze spaní. hrůůůůůza 8o Pomohly kapky PROTI kašli. A nějaké tabletky k utlumení. nevím ted jak se jmenovaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69305

Tak já bych jí vzala k doktoru, pokud už to trvá pár dnů, tak lékař, zrovna u nás přes dva týdny v noci kašel jak hrom, přes den ani nezakašlala, jeli jsme j doktoru jen pro sichr, skončila na antibiotikách, prý zánět jak hrom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11202
21.10.13 21:32

Teď to měla naše straší dcerka a já dávám zvlhčovač vzduchu a je celou noc klid :pankac:
ale má to delší dobu takže dnes jsme šli k dr a má ATB

así bych zašla k doktorce a zvlhčovala vzduch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
21.10.13 21:40

Ahojky jsme na tom stejně před chvilkou jsem dala malý fenistil kapky. Skoro se z toho kašle poblinkala a zatím je klid tak snad to zabralo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
368
21.10.13 21:40

No řešíme to už týden. Rýmu má lehce z rána, ale v noci jsem trochu slyšela jako by měla ucpaný nosík. Přes den dávám Quixx. Dávali jsme před tím Stoptusin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15261
21.10.13 21:48

Ještě kromě fenistilu je velmi dobry sinecod. Tlumí v noci suchy drazdivy kasel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2406
21.10.13 21:55

Syn taky přes den ani nezakašlal, ale v noci se z někoho kolikrát až dusil. Byla to laringitida a na ni jsme brali fenistil a ještě další věci. Teď když to začíná, dáváme jen ten a používáme zvlhčovač vzduchu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
21.10.13 21:57
@Edit1 píše:
No řešíme to už týden. Rýmu má lehce z rána, ale v noci jsem trochu slyšela jako by měla ucpaný nosík. Přes den dávám Quixx. Dávali jsme před tím Stoptusin.

Ja nechci strasit, ale moji dceri se tak projevilo astma. V noci desny kasel, pres den celkem klid.Rano trosku ryma, nebo ucpany nos. Radsi bych zasla k dr. Dychaci cesty nejsou sranda. Zkusila bych taky fenistil kapky. Stoptussinky nekterym detem nedelaji dobre a naopak zhorsuji stav. I moje deti ho nemuzou. A urcite zvlhovat vzduch, aspon mokrymi rucniky a vetrat. Homeopatika to netusim. Jinak dcera i syn jsou astmatici a prave jak ulehnout, at v noci nebo pres den, tak kasel.Ale treba to je neco jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.13 21:59

Mi s tím bojujeme s pár denníma přestávkama už dva měsíce :zed: A vše má v pořádku taky mu to dělá rýma která se objevuje jen v noci, přes den mu nic není, čilej jak rybička a já odpadám :mrgreen: U doktora jsme dvakrát týdně a výsledek vždy stejný, na průduškách nic, zatím jsme teda ATB vyhnuly ale já už bych snad i byla ráda za nějakou angínu se kterou si člověk poradí, u tohohle ho akorát cpu všemožnýma lékama a úplně k prdu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4156
21.10.13 22:13

Já sama na tohle trpím, dělá mi to zadní rýma :cert: Pomáhá zvlhčovat vzduch, otevřené okno a z léků se mi u mě i u dětí osvědčil stoptussin. Homeopatika mi nezabírají, tak neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.10.13 22:29
@lecijasek píše:
Já sama na tohle trpím, dělá mi to zadní rýma :cert: Pomáhá zvlhčovat vzduch, otevřené okno a z léků se mi u mě i u dětí osvědčil stoptussin. Homeopatika mi nezabírají, tak neporadím.

Jo jo větrat u nás taky pomáhá, aspon něco, když léky ne :mrgreen: Mohu poprosit o radu jak u sebe řešíš tu zadní rýmu, ty jako dospělá, u syna to bude hlavně rýmou která prostě nejde ven a někde mu tam visí. Dá mu vždy tak po deseti dnech pokoj, tak na dva tři dny a pak je to nanovo a pořád dokola. Já na ni totiž netrpím tak ani nevím a neumím si představit jaké to je. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat