Dready a pohledy druhých

117
17.12.20 03:14

Dready a pohledy druhých

Zdravím lidičky..
Má zde někdo dready a tetování?

Také si všímate nepříjemných pohledů lidí, kteří si myslí, že jste na drogách a nemáte snad ani právo na to mít spokojený život a dítě jen kvůli vlasům či obrázkům? Jsem rozhořčena, tak se omlouvám za své výrazy..

Já se dva dny zpět setkala s takovou netoleranci a předsudky, až mi to hlava nebrala.
Byla jsem na pohotovosti s nesnesitelnou bolestí břicha. Už na začátku vyšetření sestra 15 minut hledala jestli nemám někde vpichy od jehly či co a bála se mě vůbec dotknout. Po 4 hodinách všech možných i nemožných testů jsem dostala injekci do zadku a odpověď, že mi nic není a že snad mám 90 korun, že se tu za čas platí. Při odchodu se bavily dvě sestry nahlas, že doufají že jsem nenechala syna doma samotného. Dále že určitě ta má bolest byla pouze abstinenční příznak a já jsem chtěla jen injekci proti bolesti a kdo ví, jestli jsem jim tam nenechala blechy.
Kdybych na tom nebyla tak bledě, pěkně bych jim řekla od plic, co si myslím o téhle jejich pomoci všem lidem.

Nemyslím si, že vypadám jako bezdomovec či někdo, kdo nemá sociální zázemí a nestará se o sebe či o dítě.
Mám fakedready, jednou za půl roku si je nechám naplest a nepřestávám se divit, jaké jsou lidi „konzervy“ a odsuzujici svinuchy. :zed: 😂 😂

Máte někdo taky zkušenost s tímto lidským chováním? Či nějakou vtipnou historku? 😂 😂

Příspěvek upraven 17.12.20 v 04:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3367
17.12.20 03:37

Tak nevím, jestli zdravotní sestra byla „svině“, ale myslím si, že jí už pod rukama prošel tak velký vzorek lidí, že jsou její stereotypy založeny na osobní zkušenosti. Souhlasím, že by ani takto podložené názory neměla dávat najevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4402
17.12.20 03:49
@Veri.sta píše:
Zdravím lidičky..
Má zde někdo dready a tetování?

Také si všímate nepříjemných pohledů lidí, kteří si myslí, že jste na drogách a nemáte snad ani právo na to mít spokojený život a dítě jen kvůli vlasům či obrázkům?

Já se dva dny zpět setkala s takovou netoleranci a předsudky, až mi to hlava nebrala.
Byla jsem na pohotovosti s nesnesitelnou bolestí břicha. Už na začátku vyšetření sestra 15 minut hledala jestli nemám někde vpichy od jehly či co a bála se mě vůbec dotknout. Po 4 hodinách všech možných i nemožných testů jsem dostala injekci do zadku a odpověď, že mi nic není a že snad mám 90 korun, že se tu za čas platí. Při odchodu se bavily dvě sestry nahlas, že doufají že jsem nenechala syna doma samotného. Dále že určitě ta má bolest byla pouze abstinenční příznak a já jsem chtěla jen injekci proti bolesti a kdo ví, jestli jsem jim tam nenechala blechy.
Kdybych na tom nebyla tak bledě, pěkně bych jim řekla od plic, co si myslím o téhle jejich pomoci všem lidem.

Nemyslím si, že vypadám jako bezdomovec či někdo, kdo nemá sociální zázemí a nestará se o sebe či o dítě.
Mám fakedready, jednou za půl roku si je nechám naplest a nepřestávám se divit, jaké jsou lidi „konzervy“ a odsuzujici svině. :zed: 😂 😂

Máte někdo taky zkušenost s tímto lidským chováním? Či nějakou vtipnou historku? 😂 😂

Tak mozna ze jini dredovani se chovaji jakou tebou udane svine..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
17.12.20 04:12

@MrsNorris
To samozřejmě chápu, že má zkušenosti s hodně lidma. Ale předsudky vůči dredum jsou a zde to byl jasný důkaz.. 😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
17.12.20 04:16

@lilith1
Lidé jsou všelijací..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48317
17.12.20 04:48

Klidně se přiznám, že u lidí s dredy mám taky předsudky a moc důvěry ve mně nevzbuzují. Sestry se měly chovat profesionálně a neřešit to nahlas, dokud tam jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62198
17.12.20 05:08

Ne, nemám takové zkusenosti.. Pokud si někdy nekdo něco takového myslel, tak mlčel. Naopak cizí lidi chválí :think: dready nosím pseudo, i když teď zrovna nee… Potetovanou mám dost velkou část těla.. Jediný, kdo brbla, je můj muž, ani jedno z toho nemusí :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
17.12.20 05:19

Lidi co meli dredy a znala jsem je se proste bavili tak, co jiny clovek ne. Jedna se o styl hudby nebo o to jak se bavi. Ty predsudky proste vzdycky budou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52224
17.12.20 05:56

Znam uc., ktera je ma. Ji to slusi. Nijak to nebije do oci. Nema problemy. Umi si to upravit, ze vypada hezky. I jsem videla ruzne varianty jejich culiku.
Ukazovala mi fotky pred, nez si to dala. Pred byla bleda, nevyrazna. Ale kazdemu dredy neslusi.
Ona ma to stesti, ze ji fakt pasuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13909
17.12.20 06:07

Lidi posuzuju podle toho jak se chovají, znám pár individuí, kteří jsou velmi milí a hodní lidé (a často i velmi inteligentní). Dredy mi ale připadají nechutné na pohled. To samé kérky. Je to každého věc, ale mě se to vůbec nelíbí. Když vidím mladou krásnou holku, která má celé ruce barevné, tak nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
17.12.20 06:23

Mám předsudky jak k tetování, tak k dreadům. Obzvlášť poté, co jsem viděla tu špínu, když se odstranily. V prostředcích MHD, kterými naštěstí moc nejezdím, si od dreadovaných odsedám právě kvůli tomu, co tam můžou mít. Ale to dělám i u bezdomovců a fetek.
Nicméně sestra měla zachovat profesionální úroveň, ale asi z ní mluví zkušenosti. A mohla si to okomentovat po Tvém odchodu.
Já si myslím, že blbě necčumím. Dokonce se i s těmi lidmi dokážu bavit třeba v obchodě, ale k tělu si je nepřipouštím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12427
17.12.20 06:25

@Veri.sta
Zatím všichni dva dreďáci, který jsem poznal, byli divný existence, flákači, feťáci a ožralci… :nevim: :nevim: :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
17.12.20 06:30

Mám předsudky k dredum. Přijde mi to špinavé a zatím sem s tím viděla jen fetky a divné existence. To samé ty divné rozpinaky v uších a milion piercingu. Tetování mi navadi pouze decentní, když má někdo pokerovanou půlku těla taktaky nic moc. No sem asi netolerantní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
17.12.20 06:35
@karkarka píše:
Mám předsudky k dredum. Přijde mi to špinavé a zatím sem s tím viděla jen fetky a divné existence. To samé ty divné rozpinaky v uších a milion piercingu. Tetování mi navadi pouze decentní, když má někdo pokerovanou půlku těla taktaky nic moc. No sem asi netolerantní.

Ty uši jsou taky děs. Piercing mi nevadí, ale všeho s mírou. Ale osobně jsem nikdy neměla chlapa ani s tetováním ani piercingen, o dreadech nemluvě. Sama bych si nic takového taky nedala. Přijde mi to antisexy a špinavé.
Když jsen se seznamovala, před lety, jedna z prvních otázek byla na tetování. Jeho absence je pro mě stejně důležitá jako nekuřák.
Naštěstí každý nejsme Stejný a i ty tetovaní apod. Najdou k sobě rovného.

Příspěvek upraven 17.12.20 v 06:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4402
17.12.20 06:36
@Mufina píše:
Lidi posuzuju podle toho jak se chovají, znám pár individuí, kteří jsou velmi milí a hodní lidé (a často i velmi inteligentní). Dredy mi ale připadají nechutné na pohled. To samé kérky. Je to každého věc, ale mě se to vůbec nelíbí. Když vidím mladou krásnou holku, která má celé ruce barevné, tak nechápu.

Priznavam, ze me vice vadi tetovani, a ano vuci ludem kteri ho maji, mam predsudky, tedy kdyz je viditelne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat