Dřevoplast kolem bazénu

507
31.5.18 19:24

dřevoplast kolem bazenu

Prosim o zkušenosti s dřevoplastem okolo bazenu.
Vyhody?
Nevyhody?
Spokojenost?
Od koho mate a jakou barvu? (Pokud máte foto)
Všem moc děkuji za reakce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44
31.5.18 19:40

Řešili jsme terasu, nakonec vyhrálo dřevo mimo jiné i z toho důvodu, že dřevoplast se daleko více rozpálí a není pak příjemné na něj šlapat bosou nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
31.5.18 19:45

Nikdy! Smeká se to s mokrýma nohama a rozpálí se to tak, že se na tom nedá stát ani dvě vteřiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
31.5.18 20:03
@mi.anetka píše:
Nikdy! Smeká se to s mokrýma nohama a rozpálí se to tak, že se na tom nedá stát ani dvě vteřiny.

a jakou barvu mate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
31.5.18 20:05
@allise píše: Řešili jsme terasu, nakonec vyhrálo dřevo mimo jiné i z toho důvodu, že dřevoplast se daleko více rozpálí a není pak příjemné na něj šlapat bosou nohou.

Kolik sezon to drevo mate? Ja o tom cetla ze je strasne draha udrzba a ze se to hrozne vlni a trci z toho třísky… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13904
31.5.18 20:15
@mi.anetka píše:

Přesně. Máme z dřevoplastu plot (světle šedej - jako plot super) a když jsem po něm zkoušela chodit bosá na rozpáleným, tak se to nedá. Terasa bude dřevěná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
31.5.18 20:16

@Vuninka zatim tri sezony a nic z toho, co popisujete, se nekona. Zalezi na pouzitem drevu, exoticke drevo by toto delat nemelo (mame garapu). Udrzba nijak nakladna neni, bud se jednou za rok pretre terasovym olejem, nebo se necha prirozene zesednout. Ja jsem dve leta natirala (slo to lehce), ted ty dva natery celkem drzi, tak letos vynecham.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
31.5.18 20:23

@Vuninka
My žádnou, naštěstí jsem zjistila včas, že to není vhodné, chtěla jsem to na terasu. Teta má takovou světle hnědou kolem bazénu (od loňska nově), ale je to mazec, děti se to hned snaží přeskočit nebo jim tam dáváme kobereček či ručník. A už jsem i zaslechla, že to bude muset dát pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
31.5.18 21:05

@Vuninka ahoj, máme teď čerstvě cca týden drevoplastovou terasu, vzhledově je krásná, snadno se udržuje, ale je fakt, že celkem pálí :lol: cena byla ale hrozná, možná bych uvažovala o jiném materiálu, pokud za to nechcete moc utratit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
1.6.18 08:26
@mesiah píše:
@Vuninka ahoj, máme teď čerstvě cca týden drevoplastovou terasu, vzhledově je krásná, snadno se udržuje, ale je fakt, že celkem pálí :lol: cena byla ale hrozná, možná bych uvažovala o jiném materiálu, pokud za to nechcete moc utratit ;)

jo je pro tebe hrozna cena? OD KOHO JI MATE?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
1.6.18 10:52

@Vuninka vyšla nás s prací kolem 300tis… máme ji od TREX.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
1.6.18 21:30
@mesiah píše:
@Vuninka vyšla nás s prací kolem 300tis… máme ji od TREX.

TY JO TAK TO JE RAKETA TO MATE TAK VELKOU PLOCHU

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
1.6.18 21:45
@Vuninka píše:
TY JO TAK TO JE RAKETA TO MATE TAK VELKOU PLOCHU
ani bych neřekla, je to tak nějak tuším do 40m2…  :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit