Dřevostavba svépomocí aneb vaše zážitky

2156
20.4.15 12:48

Dřevostavba svépomocí aneb vaše zážitky

Ahoj všem,

jaká byla anebo je zkušenost se stavbou domu? Z čeho máte radost? Co byste udělali jinak?

U nás děláme teprve základy a už se toho nakupilo dost :) Realitka nám při kupování menšího pozemku řekla, že vede od plotu k plotu, my ho pak koupili a zjistili, že pozemek je asi o 100m menší. Výměra seděla, ale opticky nám to holt nedošlo, vypadá to tam šíleně malý.
Pak vypadal docela rovnej a až když to geodet přišl vyměřit, zjistili jsme, že není :zed: :mrgreen: Takže základy stojí místo původních 100t zatím 160t a to nejsou ještě úplně hotové. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10
20.4.15 13:11

Ahoj, známí si nedávno začali stavět barák a říkali, že už by do toho nešli, tolik papírování a peněž co do toho vrazili…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2156
20.4.15 13:14

Rozumím :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný