Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj všem,
jaká byla anebo je zkušenost se stavbou domu? Z čeho máte radost? Co byste udělali jinak?
U nás děláme teprve základy a už se toho nakupilo dost
Realitka nám při kupování menšího pozemku řekla, že vede od plotu k plotu, my ho pak koupili a zjistili, že pozemek je asi o 100m menší. Výměra seděla, ale opticky nám to holt nedošlo, vypadá to tam šíleně malý.
Pak vypadal docela rovnej a až když to geodet přišl vyměřit, zjistili jsme, že není
Takže základy stojí místo původních 100t zatím 160t a to nejsou ještě úplně hotové. ![]()
Ahoj, známí si nedávno začali stavět barák a říkali, že už by do toho nešli, tolik papírování a peněž co do toho vrazili…