Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Dobrý den všem, chtěla bych se zeptat zda je tu někdo z Jižních Čech, kdo dostavěl nebo staví dřevostavbu? Přemýšlíme o dřevostavbě buď svépomocí nebo s pomocí nějaké stavební firmy. Prosím o veškeré rady a zkušenosti. Byli jste spokojeni s nějakou konkrétní firmou? Předem děkuji za jakékoliv odpovědi. ![]()
Kouknul bych se do různých diskuzí. Ono stavět dřevostavbu bude myslím stejné na jihu i severu ČR. Myslím že nejlepší jsou ukázkové dřevostavby, ty si projít a pak koupit nějakou knížku, která se věnuje stavbě dřevostavby, jak je to náročné, jak se to dělá. podle toho se rozhodnout, jestli do toho půjdete sami, nebo to necháte na nějaké firmě. Hondě štěstí, sám to teď řeším. ![]()
Nám stavěla dřevostavbu firma Dřevostavby Kučera z Českých Budějovic a maximální spokojenost ![]()