Dr. Minář a Dr. Kokrhounová (Trutnov)

6099
29.6.13 17:14

Dr.Minář a Dr.Kokrhounová (Trutnov)

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste některá vedená u dr. Mináře…já k němu chodím, ale štve mě, že je tu jen jednou v týdnu, te´d tam možná budu muset docházet častěji na utz v určité dny cyklu a určitě to ne vždycky vyjde na úterý, proto by mě zajímalo, jestli v těhlech případech se dá zajít ke Kokrhounový nebo jedině jet za Doktorem do Dvora??? díky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3291
29.6.13 17:26

@megi18 a nebylo by lepší se rovnou přeregistrovat ke Koukrhounové.
Co jsem koukala tak má nejlepší diagnostické vybavení ze soukromých gynekologů v TU.
Já chodím ke Koulové a když potřebuji kvalitnější UZ tak musím do porodnice a to mě pěkně štve.
Ale jsem s ní moc spokojená, tak nehodlám měnit.
Kdybych musela tak volím Kokrhounovou právě kvůli vybavení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6099
29.6.13 17:27
@pralinka2727 píše:
@megi18 a nebylo by lepší se rovnou přeregistrovat ke Koukrhounové.
Co jsem koukala tak má nejlepší diagnostické vybavení ze soukromých gynekologů v TU.
Já chodím ke Knulové a když potřebují kvalitnější UZ tak musím do porodnice a to mě pěkně štve.
Ale jsem s ní moc spokojená, tak nehodlám měnit.
Kdybych musela tak volím Kokrhounovou právě kvůli vybavení.

oni ale pracují v úplně stejné ordinaci, takže v tom bych problém neviděla…spíš mě zajímá, jestli mi ten utz může udělat i ona, i když k ní nechodím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
29.6.13 17:45

Já chodím naopak k Mudr. Kokrhounové, jednou jsem potřebovala návštěvu v den, kdy tam byl zrovna Mudr. Minář - nevzal mě, že to jeden den počká :nevim:…ovšem ty jsi na tom opačně a čekala bys dlouho, já bych se zeptala, za to nic nedáš. Pak by tě měli vzít v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat