Drobné černé tečky na pize

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 16:49
Drobne cerne tecky na pize

Dneska jsem nahodne objevila cerne tecicky na pize. Pihu mam na ruce dlouho, tmave hneda, vystoupla, pred necelym rokem jsem byla na koznim, nic mi nenasly, ted jsem objevila toto a jsem z toho trosku nestastna, nezazil nekdo? Samozrejme na kozni pujdu co nejdrive, ale popadl me celkem strach. Ty same cerne tecky jsem objevila i na pize do ktere jsem si nedavno omylem skrabla, muze byt rakovina na dvouch pihach zaroven? Dekuji za odpovedi

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 07.07.19 17:25

Myslím, že se tu hlavně dozvíte, že si máte zajít na kožní ;)
I já jsem toho názoru :palec:

Evkad
Kecalka 260 příspěvků 07.07.19 18:07

Zajít na kožní. Máme to v rodině také a u většiny takových znamínek stačí sledovat v čase.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 18:16

@Evkad da se nejak poznat vcas kdy je to spatne? Mam s tim hned letet ke koznimu nebo pockat?

Evkad
Kecalka 260 příspěvků 07.07.19 18:23

V klidu bych se ke kožnímu objednala. Žádné je to nutné hned, ale ani bych zbytečně pár měsíců nečekala. Máme kožní, která chce vidět vývoj v čase, takže třeba jsem poprvé šla na kontrolu po půl roce a nyní chodím po roce. Dítě má takových znamínek několik plus šíleně moc dalších velkých ale hnědých, chodí po půl roce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 18:33

@Evkad u nas je celkem dlouho objednaci lhuta, cca tri ctyri mesice, bez objednani je tak rano vyrazit na 6h, v 7h uz ma narvano a nebere, coz s malym ditetem je pro me trosku komplikovane..samozrejme se na to nechci vyprdnout..piha podle me byla drive hneda, ted se tam udelali ty tecky, tak to jeste nemusi nic znamenat? Jsem trochu posera, hned myslim na nejhorsi..

Evkad
Kecalka 260 příspěvků 07.07.19 18:51

Tak se objednej. Také jsem to neřešila hned. Po pár týdnech jsem řekla praktikovi ať se na ni podívá (mám ji na zádech v místě kde pořádně nevidím) a za dalších pár týdnů jsem šla ke kožnímu lékaři.

Evkad
Kecalka 260 příspěvků 07.07.19 18:56

Na internetu jsou vzory znamínek, která jsou v pořádku a která ne.
A pokud potřebuješ orientačně vědět co nejdříve, tak zkus nějakou placenou internetovou poradnu. Snad to nebude reklama, že v krátké době již podruhé doporučuji ulekare.cz ;-)

pannda
Kelišová 7070 příspěvků 36 inzerátů 07.07.19 19:11

Co se mi nelíbí nebo už jsem nechte rozskrabla či rozdráždilo, nechávám odstraňovat…

Evkad
Kecalka 260 příspěvků 07.07.19 19:15
@pannda píše:
Co se mi nelíbí nebo už jsem nechte rozskrabla či rozdráždilo, nechávám odstraňovat…

No, třeba u naší kožní to tak jednoduché není. Ale minulé (jiné město, kraj) také nechali řezat hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 19:18

@Evkad zkusim se nekam podivat. Z toho jednoho se nedivim, to druhe me prekvapilo tam jsem se urco neskrabla, dneska me to upozornila mamka, jinak bych si sama asi nevsimla, ale velikostne stejne. Doporucite mi nejakou stranku? Zkusim zavolat kozarce, ale dlouho se ceka 8o

stín katedrál
Kecalka 310 příspěvků 07.07.19 19:19

Tak s tím běž na chirurgii, tam vyříznou cokoliv kdykoliv.

Evkad
Kecalka 260 příspěvků 07.07.19 19:39
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 20:10

@Evkad dekuji moc. Podle toho clanku mi neprijde, ze by znamenko bylo rizikove. Koukala jsem ze i moje kozni ma dovcu, to je vazne smula, zastup samozrejme nema 8o podarily se mi obe pihy celkem „pekne“ vyfotit zkusim toho online lekare :nevim:

Váš příspěvek
Reklama