Skvrny na jazyku

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 23:47
Skvrny na jazyku

Ahojte, už týden mě trápí bolest/pálení jazyka a dole jsem si všimla skvrn, byla jsem dnes na pohotivosti, ale z důvodu tlaku v hlavě, a brnění, to mě řekli, že mám od krční páteře, pak jsem ukázala jazyk a pan doktor se zhrozil a řekl mě, že bych si měla vyhledat léčitele, že to bude nějaký problém v těle, trošku jsem se zděsila, nikam mě neposlal, tak teď nevím co s tím… Bojím se, aby to nebylo něco horšího…

Reakce:
Amelie30
Závislačka 2808 příspěvků 06.07.19 23:49
@Anonymní píše:
Ahojte, už týden mě trápí bolest/pálení jazyka a dole jsem si všimla skvrn, byla jsem dnes na pohotivosti, ale z důvodu tlaku v hlavě, a brnění, to mě řekli, že mám od krční páteře, pak jsem ukázala jazyk a pan doktor se zhrozil a řekl mě, že bych si měla vyhledat léčitele, že to bude nějaký problém v těle, trošku jsem se zděsila, nikam mě neposlal, tak teď nevím co s tím… Bojím se, aby to nebylo něco horšího…

Doktor co tě pošle k léčiteli? :roll: zasla bych si na ORL.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 23:51

@Amelie30 no taky mě to zarazilo :roll:

fotze
Kecalka 313 příspěvků 07.07.19 00:01

Skvrny na jazyku? Ten jazyk je uplne vyzranej, ja jsem prisernejsi asi jeste nevidela. Me by asi tlak v hlave s takovym jazykem zajimal asi az jako posledni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 00:10

@fotze :,( mě to nikdy nepřišlo, vždycky jsem ho měla takovej, babka ma skoro stejny, jenom me zarazily ty skrvny.

bobulka88
Kecalka 154 příspěvků 07.07.19 00:19

Anonymni: rozbrazdeny jazyk muzes mit rodove, zkus si vygooglit fissured tongue, to asi nic nebude. Jestli te jazyk pali, tak se ti tam v tom terenu ale mohla usadit treba candida, paleni jazyka taky dela treba nedostatek zeleza. Vzhledem tomu, ze se ti delaji bily povlacky, tak ta kvasinka je pravdepodobnejsi. Antibiotika jsi ted nekdy nebrala? Takze byt tebou, tak bud zajdu na ORL, kde ti bud udelaji ster a nebo rovnou doporuci cucat clotrimazolovy globule (ty vaginalni, je tam holt stejna sliznice), nebo si muzes ty globule koupit sama, na predpis nejsou. Kdyz to neprejde, resila bych to spis s praktikem, jestli ti nechybi prave to zelezo nebo B12.

fotze
Kecalka 313 příspěvků 07.07.19 00:19
@Anonymní píše:
@fotze :,( mě to nikdy nepřišlo, vždycky jsem ho měla takovej, babka ma skoro stejny, jenom me zarazily ty skrvny.

Me prijde prisernej, ale jestli ho ma tvoje babka, tak je to asi dedicny a neumira se na to v mladym veku :D
Pardon, me to uplne zhrozilo, neprijde mi v poradku mit takovej jazyk, pres ty sileny praskliny a roztrepeni tam ani zadny fleky nevidim :)

bobulka88
Kecalka 154 příspěvků 07.07.19 00:23

Jo a kdyby ses rozhodla zkusit samolecbu, nebo to treba zitra s tim palenim nemohla vydrzet a dosla do lekarny, tak opravdu cucat, funguji jen v miste, kam se davaji! A pak zkusit aspon hodinu po tom nepit, at to ucinkuje. Ale pak ten ster uz nebude mit vyznam, kdyz bys sla na ORL.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 00:24

@bobulka88 aha, děkuji za radu. Jj měla jsem 2 měsíce zpět antibiotika. Zkusím koupit a když nepomůže zajdu na orl.

bobulka88
Kecalka 154 příspěvků 07.07.19 00:37

Tak snad to pomuze a je to jen ten soor, obzvlast, kdyz to po antibiotikach opravdu mas, kdyz by ti chybely nejaky vitaminy, to se bude patrat hur. Jinak se jeste doporucuje to zlehka ocistovat kartackem na zuby, ale to si nedokazu predstavit, jak si clovek dre neco bolavyho v puse

Váš příspěvek
Reklama