Poradna duly
Jana Čurdová
ahojky, než jsem to všechno zase přečetla, tak jste zase všechny zmizely, to mám ale pech. ![]()
Da Jano- dělat v autocadu není nic složitého, jenom to chce praxi.
Já bych zase neuměla jiné věci. Ne , že by mě projektování nějak bavilo, už se těším na mateřskou. ![]()
dneska jsme se byli s manželem a Leničkou projít nahoru do lázní, už jsem tam dlouho nebyla. Taky jsem netušila, jak mám malou výdrž, úplně mě to odrovnalo.
Možná to bude tím, že jsem se teď při tomhle těhotenství víc hlídala, abych se moc nepřetěžovala. (v lednu jsem potratila, tak jsem měla pořád pocit, že se to může opakovat) Už bych, ale měla trochu víc cvičit a trénovat na porod, ať tam nejsem dva dny. ![]()
Tak jsem zas tu, blbý fomule na nově, to asi nebudou Ztraceni ![]()
S tím jídlem pro mimina a batolata máte pravdu, taky jsem se to snažila u Leničky hlídat. Moje vlastní mamka mi chtěla tříměsíční mimino nakrmit karamelovým rémem
. Tak jsem docela vylítla
. Později jsem ovšem vzdala, protože máme v domě i manželovy rodiče, a mamka má stále v zásobě nějaké dobroty. Tak nestíhám zamítat. Navíc mi dcerku teď vyzvedává ze školky, tak stejně nevím, čím jí mezitím než přijdu z práce nakrmí. asi bonbonama a čokoládkama, ty má stále v zásobě. ![]()
iriska - já bych taky chtěla civičit,ale ještě se bojím, chtěla jsem po třetím měsíci začít a Hopík to chtěl jinak, takže ze mě bude asi bláto
iriska - mě normálně napínavý seriály nebavěj, ale u tohodle se krásně bojím ![]()
a jak jsi poznala, že to nechce? Já zatím mám blbý pocit, že jsem si těhotenství vymyslela. (tedy kromě průkazky a břicha nemám žádné důkazy.
![]()
iriska - já jsem krvácela, udělal se mi hematom na placentě, tak jsem tu teď poslední dva týdny jen tak plesnivěla
taky mám asi nějakou úchylku, pořád koukám do kalhotek, jestli nekrvácím
. Už jsem asi magor.