Duben 2016 - přidejte se :-)

verulicek
2.8.15 12:09

Duben 2016 - přidejte se :-)

Ahoj holky, nechci to zakřiknout, ale test mi zatím ukazuje slabou čárku, tak to vypadá na dubnový termín porodu. Je nás tu víc? Diskusi jsem zatím žádnou nenašla :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11394
2.8.15 12:41

Ahojky, // čárky na testu mám již nějakou dobu a taky to snad nezakřiknu :mrgreen: Ale vychází mi to také na duben :srdce: Ještě jsem tedy nebyla u dr :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
2.8.15 12:42

@Kytičkaaa ahoooj :mavam: a kdy ti vychází podle ms termín?

• Nahlásit
  • Citovat
11394
2.8.15 12:43

@verulicek podle MS to mám 6.4 a ty??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
2.8.15 12:43

@Kytičkaaa 15.4. :dance:ale to datum se mi nelíbí, tak snad si dítě vybere jiné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
11394
2.8.15 12:45

@verulicek Tak ono se to stejně změní podle toho jak ti to dr vypočítá, může být klidně mladší nebo straší, tak se to určitě změní neboj :kytka: Kdy jdeš k dr ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
2.8.15 13:04

@Kytičkaaa tak u prvního dítěte mi to nechal tak a nehýbal s tím…tak uvidíme. Nevím kdy tam půjdu..počítám tak koncem srpna. (u prvního jsem šla zbytečně brzo)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.15 13:11

Tak mne taky zatím vychází duben a protože je opravdu ještě hrozné brzy radej anonym :-)… Nebo třeba Terez :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.8.15 13:15

A jaké datum by se Ti líbilo? :-)… Terez

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
2.8.15 13:19
@Anonymní píše:

Terez neboj se, já jsem na tom taky „brzo“ - teprve 10 dpo (termín ms je zítra nebo pozítří) zde můj ulovený duch (už je to sice zaschlé, ale pořád jde podle mě vidět dobře). Dcera se narodila 3 dny před termínem, takže klidně 12.4.2016 vypadá hezky. Nebo i 10., 14., 16 by bylo asi nejhezčí :mrgreen: uvidíme, co si dítko vybere…u malé to byla sranda - narodila se na Viktorii (což bylo původně vybrané jméno) srandistka.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
11394
2.8.15 14:43

@verulicek fakt ti s tím dr nehýbal? Tak to se omlouvám za špatné infor. Čekám první dítě :-) tak snad mě to omlouvá :-) Držím pěsti ať MS nedorazí :kytka: Já měla čárku také několik dní před MS a pak sem se bála. Ale bude to ok :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11394
2.8.15 14:44
@Anonymní píše:

Ahoj Terez :mavam: Gratuluji. Tak snad se k nám brzy přidáš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.8.15 15:25

I já vám, holky, gratuluji a už jsem se vlastně přidala :-). Tak snad to spolu dotáhneme až do zdárného konce :-)… Já zatím anonym, dokud nepotvrdí doktor. Ale z minulé zkušenosti vím, že nemá cenu chodit dřív jak 7., 8. týden. Chtěla bych už, aby bylo vidět srdíčko. Jinak jde o mé druhé dítko. A termín mi vychází 11.4… Terez

• Nahlásit
  • Citovat
11394
2.8.15 15:31
@Anonymní píše:
I já vám, holky, gratuluji a už jsem se vlastně přidala :-). Tak snad to spolu dotáhneme až do zdárného konce :-)… Já zatím anonym, dokud nepotvrdí doktor. Ale z minulé zkušenosti vím, že nemá cenu chodit dřív jak 7., 8. týden. Chtěla bych už, aby bylo vidět srdíčko. Jinak jde o mé druhé dítko. A termín mi vychází 11.4… Terez

No já jdu na první prohlídku teprve 12/8 a také mám strach, aby vše bylo v pořádku a hlavně bylo už bylo :srdce: Tak snad to, že se zde přidávám do diskuzí nic neovlivním :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
2.8.15 19:16

@Kytičkaaa nebuď pověrčivá :-) já měla koupenou postýlku schovanou ve sklepě a ještě jsem dobírala antikoncepci :lol: důležité je si nic nepřipouštět..co se má stát se stejně stane a nějakým dopisováním si na diskusi to rozhodně neovlivníš… ;) stejně je to ale divné, že se nikdo nepřidal..asi nějaký „hluchý“ měsíc ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama