Poradna duly
Jana Čurdová
Holky díky moc za podporu. ![]()
Muž mi dneska přijde brzo dom, tak se pokusím odnést noťas a prostě nic nehledat, nemyslet a zítra teda snad budu moct říct dobrou zprávu. ![]()
Ještě na ukázku testíky. První je z 31.7. a druhý z 3.8.
A pak byly ještě další dva pozitivní.
@LuluZ píše:
Holky myslite, ze kdyz jdu na utz pristi tyden, to uz budu v 7.tt,tak ze uz bude slyset srdicko? moc bych si to prala! jsem hrozne nedockava
To už by mělo být slyšet, záleží jaký má tvůj doktor ultrazvuk
Ale já při prvním už slyšela, je to nádhera ![]()
@Sandra 1988 Gratulace, bude vše dobré uvidíš, hlavně žádné nervy ty jenom ubližujou ![]()
Tak to půjdete zítra na kontrolu tři, pokud si to dobře pamatuji.
Doufám, že se pak také pochlubíte fotečkami a všem držím palce, ať je vše v pořádku a nejlépe, ať už je vidět
![]()
@LuluZ píše:
Holky myslite, ze kdyz jdu na utz pristi tyden, to uz budu v 7.tt,tak ze uz bude slyset srdicko? moc bych si to prala! jsem hrozne nedockava
Já jdu zítra, to bych měla být na začátku sedmého a taky bych si moc přála už srdeční akci. Zítra podám info, zda už u mě bylo ![]()
@Gabča09 píše:
To už by mělo být slyšet, záleží jaký má tvůj doktor ultrazvukAle já při prvním už slyšela, je to nádhera
@Sandra 1988 Gratulace, bude vše dobré uvidíš, hlavně žádné nervy ty jenom ubližujou
Děkuji, snažím se být v klidu, ale přeci jen někde vzadu hlodá malý červíček…
Uvidím zítra po kontrole. Holky a jaké máte zatím příznaky? Pokud nějaké máte… Musím říct, že jsem teď strašně nafouklá, až se mi přítel směje, aby mě prý nehledal u stropu ![]()
@Ginuš Taky toho máš hafo za sebou dle tvého podpisu. Jsi teď taky po IVF? Kolik jste zaváděli embryjek? Zjistilo se, proč tak potrácíš? Mám kamarádku, která po IVFf už 5× potratila:( To snad musí být horší, vždy objevit //, ale pak o mimi přijít naž ty mé bílé testy!? ![]()
Jinak se zatím moc těhotně taky necítím… jen mám nafouklý pupek a trošku citlivé bradavky a vůbec nemám chuť na sladké, což dříve jsem po obídku kafíčko se zákuskem milovala ![]()
@Anonym82 IVF jsem měla v únoru a teď mi zaváděli 1 miminko - dvě nesmím mít kvůli riziku potratu. Vajucha mám vyšetřené metodou PGS - zkoumali chromozomy a ze 7 byla4 zdravá - tak doufám, že potraty byly kvůli tomu. Předpokládám, že má Tvá kamarádka všechna vyšetření. Dělali jí IVF s PGS nebo PGD?
@Anonym82 no já právě necítím břicho - možná ho mám trochu větší, prsa trochu - jen bradavky. Držím Ti moc a moc palce, aby Ti to vyšlo… To jsem zvědavá jestli budeš mít 1 a nebo dvojčátka ![]()
@Ginuš Taky jsem zvědavá, kolik jich tam bude. Myslím, že embrya má vyšetřené. Mají problém v partnerově spermiích, že jsou špatné morfologicky, mají zalomený ocásek. Máš i podrobnou imunologii z Plzně nebo od Malíčkové? Nemůže být problém tam? Říkala jsem si, že jestli to teď nedopadne, tak si ji taky konečně nechám udělat. Kdy jsi měla transfer, už máš potvrzené srdíčko? No a jinak taky samozřejmě držím palce!!! ![]()
@Anonym82 imuno mám z Plzně. Mám všechna vyšetření co existují a nikde příčina nenalezena. Přítel dítě má, já potratila i s jiným chlapem - ale dne mojí dr to prostě mohla být náhoda, ten potrat s jiným partnerem, zbláznila se mi imunita, měla jsem alergickou reakci na zvířata atd. Takže tak. Transfér jsem měla 20.7 a UTZ zatím nebyl.. 3.8 jsem byla na HCG a to bylo těch 1163 - na další krev nějak nemám odvahu, abych koukla jestli HCG roste a nebo ne.
Kdy jdeš Ty na UTZ?
Ahoj holky,
ráda bych se k vám přidala…zatím podle poslední MS vypadá termín na začátek dubna, na gynekologii jsem se objednala na 20.8. prý už by mohlo být „něco“ vidět, tak jsem zvědavá. Je to už moje třetí těhotenství, ale předtím jsem byla těhotná před 16 a 13 rukama, takže to už je dááávno, tak tohle prožívám skoro zase jako poprvé
Akorát že spolu se mnou i moji dva puberťáci, dcera 15 let a syn 12 let
@Llenullka Skvělé, gratuluji! Tak alespoň tu nebudu jediná „starší“ matka ![]()