Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Lili1610 bohužel třeba to je jen fotkou
zkus za dva dny test a uvidis ![]()
Všechny Vás zdravím holky ![]()
Jsem tu nová, tak se zatím rozhlizim jestli sem můj příspěvek vbˇubec patří ![]()
Snažíme se s přítelem o miminko, bohužel já mám menstruaci nepravidelnou - někdy to dostanu po 28mi dnech jindy třeba o týden o dva později, takže ani nevím kdy přesně mám ovulaci a ani se mi to upřímně nechce nějak moc řešit, proste až to přijde
Nicméně dělala jsem si, už dost testu a dnes ráno se mi poprvé ukázal mali dusik menstruaci bych měla dostat správně za 4 dny. Jak to mate s dusikama vy? Myslíte, ze by z toho něco mohlo být? Jinak jedno ditko, už mám a bude mu teď 7let ![]()
@Natálie27 Je mi to úplně trapné teda, nikdy jsem to takhle nezkoumala. Syn byl neplánovaně, takže tam jsem na to prisla, až když už opravdu dlouho nebyla MS.
Teď se moc těším a jsem nedockava… Snažíme se teprve první měsíc a já si myslím, ze to tak rychle jit snad ani nemuze, kort když si to přeji. Jinak foto prikladam, ale ve skutečnosti je to vidět opravdu lip, než na fotce. Dokonce i přítel ho vidí tak nevím. Jinak moc Dekuji za názory ![]()
@Natálie27 Jinak, už druhy týden pociťují břicho jako těsně před MS, začalo to pichanim na straně kde je slepak a kolem pupíku tlaceni a pak bolest jako teste přes MS a poslední 4dny mě bolí prsa, které normálně nikdy nebolí a chodím často na malou.
@Kacenkaaaaa Je tam obrys, může to být falešně pozitivní duch, ryska. Počkej pár dní a testuj znovu. Držím palce ![]()
@Natálie27 je tam
@Lili1610 já vidím spíše rysku ale počkala bych ještě ![]()
Ahoj.. Mám 6 dní spozdeni…
ale test je na můj vkus „negativní“ nebo přinejmenším hodně slaba čárka… Co si myslíte. ![]()
@zuzka131313 To je duch. Platí totéž co pro Kačenku. Počkej pár dní.
@zuzka131313
tak snad se udrží
minuly cyklus byla už i pěkná čárka a slabá MS pak týden na to test už negativni :/ tak snad teď se zadarilo ![]()