Dušnost, únava, sucho v ústech po ránu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
9.12.21 23:13

Dušnost ,únava ,sucho v ústech po ránu

Ahoj už si nevím rady :(.
Mám už asi 5 dní dušnost pocit lapání po dechu, a strašlivou únavu. Dušnost mám strašně často..i tlaky na hrudi a občas bušení srdce a posledních pět dnů i nevolnost.. Před půl rokem jsem byla na vyšetření srdce a vše v pořádku :(..takže už nevím, přijdu si jako blázen :?. Nemá někdo zkušenosti? Za každou radu budu ráda :).když zavolám doktorovi, řekne mi buďte doma máte určitě koronu vůbec jsem nechoďte. Podle něj bych měla koronu pořád :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2698
9.12.21 23:17

Stresy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.21 23:50

Nemůže to být z nedostatku železa či jinych vitamínů a minerálů v těle (hořčík apod.). Teď jsem narazila na tutu diskuzi a příznaky jsou skoro stejné

https://www.emimino.cz/…emie-448523/
Držím palce, ať jsi brzy v pořádku!

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
20313
9.12.21 23:57

Zajdi si na covid test - popisuješ příznaky které mnohdy jsou spojené s omikron mutací.

Když to bude negativní a stejně ti bude zítra zle, zajdi k lékaři, to co popisuješ nezní úplně jako úzkost.

V případě že to bude pozitivní, tak si minimálně kup oxymetr v lékárně a hlídej saturaci - zní to jako že ty plíce máš nepěkně chycený - doktor by si to měl minimálně poslechnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2698
10.12.21 00:09

Napadla mě mozna kravína, ale nemáš doma třeba pretopeno nebo suchý vzduch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
10.12.21 00:14
@Ou píše:
Zajdi si na covid test - popisuješ příznaky které mnohdy jsou spojené s omikron mutací.

Když to bude negativní a stejně ti bude zítra zle, zajdi k lékaři, to co popisuješ nezní úplně jako úzkost.

V případě že to bude pozitivní, tak si minimálně kup oxymetr v lékárně a hlídej saturaci - zní to jako že ty plíce máš nepěkně chycený - doktor by si to měl minimálně poslechnout.

„zní to jako že ty plíce máš nepěkně chycený“,tak tohle bych si tedy ani jako plicní lékař nedovolila střelit od boku. Zakladatelka potřebuje vyšetření lékaře, může jít o plicní problém, srdeční problém, ale taky úzkost. A proč omikron? Podle prvních info naopak plíce požkozuje méně než ostatní mutace…Oxymetr si koupit může, ale až bude vyšetřena lékařem. Dušnost si zaslouží vyšetření, i bez testu na covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.12.21 00:38
@Takco píše:
Stresy?

Trochu ano😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.12.21 00:39
@Takco píše:
Napadla mě mozna kravína, ale nemáš doma třeba pretopeno nebo suchý vzduch?

Pravě že ne, já jsem milovník zimy v místnosti :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
10.12.21 00:42

Větráš? hodně větrej, bývá to od suchého vzduchu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.12.21 00:42

@maja45 máte pravdu, ale můj doktor je naprd😬. A na plicích by asi nic moc neslyšel. Ku podivu Nechrčím když dýchám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.12.21 00:43

@maskovak dobrá budu větrat více 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
10.12.21 07:31

Mám stejně, když mám dlouho nasazený respirátor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6951
10.12.21 08:21

@Vaneska16 nez udela doktor zaver, musi te prece poslat na test a pak vysetrit, udelat ekg, poslat na rtg plic, plicni atd.
Co chces za rady, mit takove potize, pokud neprehanis, okamzite se obracim na lekare, misto na internet. :?Tady ti napisou, ze to mas ze sucheho vzduchu a pro tebe je to ok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.12.21 21:28
@Anonymní píše:
Nemůže to být z nedostatku železa či jinych vitamínů a minerálů v těle (hořčík apod.). Teď jsem narazila na tutu diskuzi a příznaky jsou skoro stejnéhttps://www.emimino.cz/…emie-448523/
Držím palce, ať jsi brzy v pořádku!

Moc vám Dekuji, bohužel si nemyslím ze to má něco společného. nikdy jsem s tím neměla problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat