Kopie Dvojčátka 2014

478
2.6.13 21:56

DVOJČÁTKA 2014

ZAKLÁDÁM NOVOU DISKUZI NA TOTO TÉMA, I KDYŽ VÍM, ŽE DISKUZE DVOJČÁTKA EXISTUJE…SNAD SE TEDY SEJDEME MY, CO ČEKÁME DVOJČÁTKA V ROCE 2014… :mavam:

Já jsem dnes 7+6 tt, termín porodu by měl být dle těhu kalkulačky 13.1.2014 :srdce:

Tak tedy vítejte těhulky s dvojčátky v bříšku a pojďte si popovídat o svých pocitech, prožitcích, no prostě o svém krásném těhotenství… ;)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
918
3.6.13 11:11

Ahoj Zuzko,
já jsem dnes 8+2 a taky čekám dvojčátka, doma mám už dvouletého raubíře tak je to trochu záhul jsem pořád unavená.

• Nahlásit
478
3.6.13 11:40

@dindinka :dance: Ahoooj, no pane jo, už jednoho raubíře doma… :D Já se starám zatím jen o manžela, ale teď je to spíš naopak,,, nenechá mě nic dělat… :srdce:

A tak dvojčátka se vám podařili přirozeně, nebo s pomocí..? =) A jak ti je???

• Nahlásit
918
3.6.13 21:48

Ahoj s pomoci a ty? Jinak jsem porad takova unavena, maly chce zabavu lezim hodku odpol kdyz spi. A obcas je me na zvraceni musim zhluboka dychat pak to prejde treba dnes kdyz jsme sli ven. Jo a mam strasnou plet. Co ty

• Nahlásit
478
4.6.13 09:47

@dindinka My taky s pomocí,,, a hned napoprvé :potlesk: Jinak já netrpím nevolností, ale nechutenstvím,,, tak ti nevím, co je horší :lol: Prostě nemám na nic chuť, otevřu lednici a je to ještě horší, když cítím ty pachy potravin… :nevim:

• Nahlásit
918
4.6.13 10:37

To gratuluju, že se to povedlo na poprvé.
A jsi z Prahy?? já jo.
jinak to máš dobrý, že nemáš na nic chut já bych jedla pořád.

• Nahlásit
256
4.6.13 11:17

Ahoj, holky,
po ET 2 embryí byl pozitivní TT a UTZ doktora ukázal 2 dutinky v děloze. Jsem těhotná 5+5. Máme radost, ale cítíme, že těhotenství je ještě křehké. Nedokážu o tom mluvit jako o hotové věci… Ale kdy budu moct, že?

• Nahlásit
478
4.6.13 11:40

@Zumaja Moc gratuluji… :hug: Buď na sebe hodně opatrná, nic nedělej a hezky odpočívej…=) Do 12-ti týdnů je to prý nejrizikovější,,, tam nejsme teď ani jedna, tak si držme palečky… :*
A taky se zadařilo hned napoprvé..? :)

• Nahlásit
478
4.6.13 11:43

@dindinka Nene, z Prahy nejsem, jsem z východních čech, kousek od Hradce Králové ;) To se máš,,, že můžeš jíst. Já jsem jinak děsnej gurmán, jídlo si vychutnávám, teď to prostě nejde… :nevim:

• Nahlásit
256
4.6.13 13:31

IVF s ICSI byl vlastně první pokus, který měl u nás šanci obstát, proto jsme zaváděli rovnou i dvě embrya. Zatím nám to vychází. Jinak mám kolem sebe 3 známé, které podstoupily IVF a všem se to povedlo napoprvé, jednou jsou to dvojčátka.

• Nahlásit
9324
4.6.13 16:05

@ZuzkaaD Taky jsem si prala dvojcatka…Ale cekam jednoho prcicka

• Nahlásit
478
4.6.13 16:29

@nikynkaa To mě mrzí, tak třeba to vyjde příště… :hug:

• Nahlásit
9324
4.6.13 16:55

Uvidime no. Kazdopadne vsem kdo cekaji dvojcatka nebo vicercatka fandim.My je nemame v rodine.Ani ja ani pritel.

• Nahlásit
34
5.6.13 09:31

Můžu se přidat? Já jsem dnes v 8+2tt (dvojčátka) :srdce: :srdce: a taktéž s pomocí. Už jednoho :cert: -íka doma máme hehe-budú ji 4r. Unava se střída s nevolností a nevolnost se střída s bolesty v křížích ale dojde den kdy nepociťuju vůbec nic :think:.Neustále se snažím zbírat informace a tak bych se ráda pridala mezi Vás. Předem se omlouvám za svůj pravopis no původem jsem Slovenka.

• Nahlásit
478
5.6.13 10:11

@SashaViky Tak tey vítej mezi námi, zdravím tě… :mavam: Za pravopis se vůbec neomlouvej,,, to není důležité :)

Tak se nám to tady už začíná plnit,,, možná máte dojem, že se tady nic neděje, ale je to tím, že jsme zatím všechny v začátku a nechceme nic zakřiknout… :srdce:
Myslím, že po prvním trimestru se debaty začnou trochu rozjíždět na různá témata, třeba zařízení pro miminka, oblečení atd… :palec: Už aby to bylo, že??? ;)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat