Džíny a zápach

Anonymní
16.1.21 05:57

Džíny a zápach

Zdravím, chci se zeptat zda jste někdo měl nějaký zánět rozjetý kvůli nošení úplných džínů? Já úplé džíny miluju, nosím je pořád ale v poslední době se začal objevovat opravdu nepříjemný zápach - zkusila jsem všechno ale zjistila jsem, že to je z džín. Teď jak je zima nosím takové zateplené legíny, několik dní sem tento problém neměla, včera jsem si vzala džíny - a zase opravdu nepříjemný zápach z kalhotek. Dnes jsem měla opět ty legíny a nic. Taky jsem dřív mívala takový bílý povlak - našla jsem že je to smegma a je prý normální, ale teď když nosím jiné kalhoty, nic takového nemám. Chci se zeptat, zda někdo máte podobnou zkusenost- opravdu můžou upnuté džíny rozjet nějaký zánět? Co na něj? A ještě se zeptám, má někdo tip kam na volné džíny a nejlépe prodyšné? Přijde mi totiž že se takhke ty kalhotky zapaří, a pak je to vážně nepříjemné :oops: :( :nevim: tak pokud byste mi někdo pomohl, budu velice vděčná. Ničím jiným než kalhotám to být nemůže, to jsem si jistá. Anonym z důvodu stydlivosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
938
16.1.21 06:57

Když si druhý den kalhoty nevezmeš, zánět zmizí? Byla jsi u doktora? Jestli je zápach jen v kalhotech a pak už ne, jsi si jistá, že se jedná o zánět?
Jaké nosíš spodní prádlo, jestli umělý materiál, může být zápach z tohoto důvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 07:05

Není ten zápach taková zapařenina? Jestli ano, tak je to skutečně z upnutých džín. Také se mi to stává, když dlouho sedím. Ale já bych to měla i třeba z těch legín :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 07:11

No jo, no. Upnuté kalhoty prostě ženskému tělu neprospívají. Mně to otloukal o hlavu gynekolog už ve čtrnácti. Nejlepší je to prostě nenosit. Ale jinak pro zlepšení doporučuji spodní prádlo i džíny dát do sušičky nebo vyprat s troškou octa a z rubu vyžehlit. Potřebuješ zlikvidovat případné bakterie. Mezitím pár dní nos něco volnějšího, aby se zaléčil případný hrozící zánět. Vysad ze stravy cukr a jež hodně jogurtů nebo jiných kysaných výrobků.

• Citovat
  • Nahlásit
6900
16.1.21 08:03

Smradlave frndy? Tak to jsem tu spravne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26216
16.1.21 08:54
@Cenarius píše:
Smradlave frndy? Tak to jsem tu spravne.

Bych chtěla vidět v jakým stavu máš svůj ocas, ty javore :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26216
16.1.21 08:58

Asi záleží i na materiálu džín, kalhotky jen sto pro bavlna a ne tanga. Ono když jsi v tom celej den, tak prostě zapařená budeš a je to i nějak cítit. Někdo řeší intimkou, ale prý je to ještě větší zlo. A ty zateplený legíny by byla moje smrt. Pokud je to umělej materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6900
16.1.21 09:05
@holka_z_hor píše:
Bych chtěla vidět v jakým stavu máš svůj ocas, ty javore :think:

Pravidelne cisten a udrzovan prelestenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26216
16.1.21 09:08
@Cenarius píše:
Pravidelne cisten a udrzovan prelestenim.

To ti asi moc nepomůže, to chce mejdlo a vodu a ne leštění :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.1.21 18:33

Zápach jde z kalhotek, ale pouze když mám ty džíny. Když si vezmu jiné kalhoty, tak nic. Ano s intimnkou je to ještě horsi :roll: o zánět asi nejde, neboť nemám jinak žádné svědění, pálení.. :nevim: a je mi divne že dřív jsem tyto džíny normálně nosila a problém žádný, to až v poslední době. Tak se asi podívám po jiných kalhotech, snad to pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat