Eco prášek na praní

109
24.11.15 21:07

Eco prášek na praní

Ahoj, tak nakonec zakládám nové téma, a to Eco prášek na praní prádla. Holky, co používáte, jak to mýcháte a dávkujete a hlavně jak jste spokojené? Přecházím na zdravější variantu praní (potřebuju aby to bylo i pro malé miminko), na bílé i barevné prádlo, díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24409
24.11.15 21:09

Amway. Normálně peru :nevim: :lol: jen je ten prášek pak dobře rozložitelný v přírodě, což já na prádlu nijak nepoznám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
24.11.15 21:10

Používám značku Frosh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
24.11.15 21:23

Qalt Batole.
Prala jsem nejakou dobu i ve slizu z Lanza mydla a zlucaku, s pridanim perkarbonatu, ale tehdy jsem prala plinky a po pocurani strasne smrdely.
Predtim jsem dlouho prala v Ecover gelu, Frosch s aloe vera…
Ten Qalt mi vyhovuje, kupuju vetsinou do zasoby v akci v Tescu, navic je cesky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22545
24.11.15 21:36
@Emilie píše:
Používám značku Frosh

Já taky a nejen na praní, zkouším kde co a zatím spokojenost. Akorát gel na praní pro miminka mi nějak nesedí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
4.12.15 21:15

Vidím, že každá perete v něčem jiném :), takže zkusím něco nakoupit a budu testovat :-). Děkuji za všechny vaše tipy :hug:.

Zaujalo mě i míchání pracího prášku podle Home made, zkoušel to tu někdo? Zatím se nemůžu dokopat k nakoupení ingrediencí, a trochu mě od toho odrazují i některé negativní komentáře u toho videa, ale zas nevím, jestli to tam píší opravdu ti, co to zkoušeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama