Ekonomické stavby - stavěl s nimi někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cococh
Kelišová 5865 příspěvků 19.10.14 15:01
EKONOMICKÉ STAVBY-stavěl s nimi někdo????

Zdravím, zajímá mě, zda někdo má osobní zkušenost s ES? Teda úplně nejlíp je tu někdo kdo by měl od nich postavený barák?
Na netu je velké množstí negativ, nevím zda je to tím, že ti co jsou spokojení nemají potřebu psát žádné diskuse… :think:
Prosím pište jen ti, co mají postaveno od ES či osobní zkušenost ;) :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
BellinkaX
Kelišová 6799 příspěvků 19.10.14 15:09

Nemam, a nestavela bych. Byli i v cernych ovcich. A diskuse tu uz nejaka je, pohledej, cetla jsem ji, treba tam najdes co hledas.

cococh
Kelišová 5865 příspěvků 19.10.14 15:11

@BellinkaX tady ty diskuse už mám projitý, proto jsem chtěla znát názor někoho, kdo s nimi již postavil 8) ale díky :mrgreen: :mavam:

Roxelli
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 19.10.14 15:12

To nevím, jestli se tady na emimi najde dost relevantních informací. Zkus spíše ModrastrechaTEČ­KAcz. Portál zaměřěný na stavby, rekonstrukce apod. Diskuzí na tuhle firmu je tam dostatek.

cococh
Kelišová 5865 příspěvků 19.10.14 15:19

@Roxelli jdu mrknout, díky :mavam:

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 19.10.14 15:34

Kamarádka tam dělala, odepisovala na reklamace. nestavěla bych s nimi.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 19.10.14 15:39

@cococh osobní zkušenost nemám ale blízká kamarádka ano.

Měli s nimi strašné problémy, vše trvalo dlouho. Po roce „stavění“ s nimi jim došla trpělivost a najali si firmu která k nim jezdila přes půl republiky a i když to taky nebyl med, do 10 měsíců bydleli a ještě ušetřili.

Jinak já jsem je kdysi považovala za špičku ve stavebnictví dnes už si to nemyslím. Taky jsem četla hodně diskusí i ohledně jejich způsobu financování a to mě tedy vyděsilo. Nakonec máme starý dům, který jsme si zrekonstruovali.

cococh
Kelišová 5865 příspěvků 19.10.14 16:05

@achesa1 a jaký na to má názor kamarádka? Když byla uvnitř firmy…

@Zupa jen mi teda furt není jasný, jaktože už fungují tolik let a i přes to jsou obr firma a postavili tolik domů… a stále stavějí :think:

Uživatel je onlinedanyk
Generální žvanilka 23479 příspěvků 19.10.14 16:10

@cococh my s nimi postavili, bydlíme 4. rokem

cococh
Kelišová 5865 příspěvků 19.10.14 16:26

@danyk mohu se zeptat odkud jste, teda spíš kde jste barák stavěli? byli při stavbě problémy, či nebyl dodržen termín nebo byla cena o hodně navýšena než stálo při podepsání smlouvy? Stále čtu samá negativa a, tak budu ráda za vaše osobní zkušenosti…

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 19.10.14 16:40

@cococh Tak jako stavějí po celé republice takže mají určitě víc pracovních part a lidi se tam střídají. Stejně tak mají určitě mraky rozestavěných domů takže udělat všechny zákazníky štastnými asi není jednoduché :nevim:

Uživatel je onlinedanyk
Generální žvanilka 23479 příspěvků 19.10.14 17:39

@cococh napíšu SZ

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 19.10.14 18:42

Taky by me to docela zajímalo. Akorát my pujdem do jiné firmy asi premyslela jsem o projektu od nich. Proste tech negativu je spousta. :nevim: :nevim:

rob4
Nováček 1 příspěvek 19.10.14 21:12
ano

Zdravím,
tak třeba já jsem s Ekonomkama postavil. Bylo by to na dlouhé vyprávění, ale dům stojí a v podstatě to zas tak děsné nebylo. I když dnes bych to asi všechno řešil jinak :lol:

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 19.10.14 21:32

@cococh No co tenkrát vyprávěla, znělo dost blbě. Ale podrobnosti už si nepamatuju, je to už dlouho.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >