Elektrické autíčko pro děti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 22.10.15 09:40
Elektrické autíčko pro děti

Zdravím.
Vánoce se blíží a my uvažujeme o koupi elektrického autíčka (s dálkovým ovládáním pro rodiče) pro dceru s tím, že to později využije i bráška. Chtěla bych poprosit kohokoli z vás, kdo má ať negativní, tak pozitivní zkušenosti, abyste se podělili. Jaké autíčko máte, jak jste s ním spokojeni, co děti, jak je to baví? Máme kolo, máme odrážedlo a různé další náčiní tohoto druhu. Chceme udělat dětem radost a tak váháme, zda je toto to pravé ořechové. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 22.10.15 10:13

A kolik je dceri?

jedno mame. deti z nej byly uplne unesene a i po 2 mesicich na nej dojde skoro kazdy den. ale chce to jednu podstatnou vec - mit kde jezdit. protoze prenaset to nekam je dost pruda (je to tezke a blbe se to chyta) a jezdit treba 5 metru po prijezdove ceste nebude dlouho bavit. no a na cestu nebo chodnik to jde vzit jen nekde.

softee
Kecalka 354 příspěvků 22.10.15 10:16

Auticko mame, ja byla proti, ale nasi chteli vnukovi udelat radost. nakonec jsem rada, mame cervene, takze automaticky jej syn pojemnoval blesk mc queen:-). pres den je snx na kole, navecer pak vzdycky, kdyz uz je vetsi unava, tak dame kolecko kolem baraku, na hriste a tak. navic, je hvezda mezi klukama, strasne dulezite detem vysvetluje, na co je ktery cudlik a tak:-).my mame i s blikajivcima svetlama a hudbou, takze je to jako kdyz jede cirkus:-).brala jsem do hmotnosti s nosnosti 35 kg, at to ma na vice let. shrnuti…neni to nutna hracka, vec, jako treba odrazedla, ale jako zpestreni ok.

Ajenka1
Stálice 74 příspěvků 22.10.15 10:28

Ahoj já bych to hodnotila tak průměrně :-) Výhodou bylo že to děti bavilo i teda děti od sousedů :mrgreen: nevýhoda bylo že to uveze jen malé děti kord když jsou dvě…jak do toho sedlo dítě třeba 6 leté už to jelo mizerně :? taky pak to nemá moc dlouhou výdrž…něco jiného píšou že by to mělo vydržet a něco jiného to pak doopravdy vydrží, kolikrát se mi stalo že jsem to musela z hřiště tlačit až domů :zed: :mrgreen: Ale jinak musím vcelku hodnotit kladně protože děti jsou z toho většinou opravdu nadšené a hlavně když si to pak můžou po zahradě řídit sami :D

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 22.10.15 10:42

Máme džíp od PegPerego s tou silnější baterií. Už asi 4 roky a pořád funguje bez problémů. Ještě teď se do něj vejde 12ti letá dcera i s 7mi letým bráchou. To jsou teda namačkaný, ale pořád to jede dost svižně.
My jsme to pořizovali taky s ohledem na to, že máme ohromný dvůr se zámkovou dlažbou. Mimo dvůr jsme s tím byli párkrát, protože třeba najet na obrubník není úplně jednoduchý.

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 22.10.15 10:48

@Ali-Ali Děkuju za odpověď. Dceři byly nedávno 3 roky. Máme rodinný dům s velkou rovnou zahradou. Bydlíme v klidné zástavbě, nové silnice a chodníky, takže můžeme drandit i v okolí. Viděla jsem tu u nás v okolí už pár dětí jezdit.

Můžu se zeptat, jaké autíčko máte, kde a za kolik přibližně jste ho kupovali a na co si dát při koupi pozor?

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 22.10.15 10:50

@softee Děkuju za odpověď. Taky uvažuji o červené barvě. Ačkoli ta černá je taky nádherná :-) Můžu se zeptat, jaké autíčko máte, kde a za kolik přibližně jste ho kupovali a na co si dát při koupi pozor?

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 22.10.15 10:52

@Ajenka1 Díky za odpověď. A kupovali jste 2 místné, nebo se děi vešly do 1 místného? A jak dlouho ho máte - baví je to pořád? Můžu se zeptat, jaké autíčko máte, kde a za kolik přibližně jste ho kupovali a na co si dát při koupi pozor?

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 22.10.15 10:53

@ivašot. Ta značka mi přišla docela drahá, ale lidi si to chválí. ;) A jakou baterku doporučuješ? Moc se v těch číslech a voltech nevyznám. :oops:

ivašot.
Kelišová 5974 příspěvků 22.10.15 10:56

@Pinkie My máme tu 24v, je to výkonnější. Ale řekla bych, že ve Vašem případě by to bylo zbytečně veliké, pro tříletou bych vybrala něco menšího. My ho kupovali, když synovi bylo něco přes 3 ale dceři tou dobou bylo pomalu osm.
Jinak nás stálo cca 25 tisíc.

Ajenka1
Stálice 74 příspěvků 22.10.15 11:05

Pinkie
Ono to nebylo na moje děti měla to známá které jsem 2 roky hlídala dvojčata :-)
Bylo to přesně tohle auto:
 https://www.google.cz/search?…

Kupovalo se jim to když jim byli 2 roky a ted jim budou 4 roky a baví je to pořád :-) Stálo něco kolem 7 000Kč. A na co si dát pozor? Snad asi jen na to aby nebylo kupovaný někde v cizině nebo daleko od vašeho bydliště protože se na to vztahuje záruka a občas se prostě něco porouchá a je to potřeba dát k reklamaci…u té známé to byla spojka :-)

Ajenka1
Stálice 74 příspěvků 22.10.15 11:07

Promin špatný odkaz tohle auto to je :-)
http://www.mojedetatko.cz/…12v/d-77235/

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 22.10.15 11:20

@Pinkie
na cenu ti neumim odpovedet, byl to darek od prarodicu. ale co vim, tak je to nejake neznackove, kupovane na aukru (nove) a funguje v pohode, neni s nim problem, je moc pekne a provedeni slusne. co jsem videla znackove v obchode, tak mi prisly provedenim horsi. idealni je fakt to auto videt, nektere jsou desne plastaky a par nalepkama.
deti mame 2r. a 3r. takze s vahou nebo velikosti problem neni. nicmene treba pro sestilete dite uz by to nebylo.
jo a mame jednomistne a dva se tam nevejdou.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 22.10.15 11:23

Jo a ty peg-pegero vozidla jsou krasne. pokud by nase deti bavilo jezdit i za par let, tak na nej mozna prejdem.

kdybych byla dite, tak bych od jeziska chtela tohle :mrgreen:

http://en.pegperego.com/toys/vespa

Pinkie
Kelišová 5200 příspěvků 22.10.15 11:34
@ivašot. píše:
@Pinkie My máme tu 24v, je to výkonnější. Ale řekla bych, že ve Vašem případě by to bylo zbytečně veliké, pro tříletou bych vybrala něco menšího. My ho kupovali, když synovi bylo něco přes 3 ale dceři tou dobou bylo pomalu osm.
Jinak nás stálo cca 25 tisíc.

No páni, to je docela drahý 8o Já měla představu tak do 7 tisíc. Bojím se to někde koupit (nechci Aukro), člověk nikdy neví, ve kterém internetovém obchodě budou solidní a v případě reklamace budou v pohodě. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama