Elektronika na splátky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.5.22 13:22

Elektronika na splátky

Ahojky, mám dotaz chtěla bych si OBJEDNAT mobil na splátky. Ale nechci aby volali do zaměstnání. Nevíte kde bych mohla objednat? Předem Dekuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1691
21.5.22 13:23

Proč by měli volat do zaměstnání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 13:28

@xkoup21 před chvíli jsem chtěla objednat, ale psali mi e-mail ze si to nejdřív musí ověřit u zaměstnavatele tak jsem to rychle zrušila. Přeci jen nechci aby to věděli v práci

• Citovat
  • Nahlásit
23630
21.5.22 13:32

Jen ze zvědavosti kolik stojí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4917
21.5.22 13:33
@xkoup21 píše:
Proč by měli volat do zaměstnání?

Hodně let zpět sem si brala takhle notebook, volali do práce pro ověření, neměla sem s tím problém. Přece si neobjednávám kilo koksu že jo 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 13:35

@shadowbabe ano chápu, ale nebylo by mi to příjemné kdyby o tom věděli tak jsem psala příspěvek jestli náhodou někdo neví

• Citovat
  • Nahlásit
4917
21.5.22 13:35
@Anonymní píše:
@xkoup21 před chvíli jsem chtěla objednat, ale psali mi e-mail ze si to nejdřív musí ověřit u zaměstnavatele tak jsem to rychle zrušila. Přeci jen nechci aby to věděli v práci

Myslíš, že zaměstnavatel se bude vyžívat v informaci, že si támhle Majda kupuje mobil a bude to všude rozhlašovat? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
21.5.22 13:42
:D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.22 13:45
@shadowbabe píše:
Myslíš, že zaměstnavatel se bude vyžívat v informaci, že si támhle Majda kupuje mobil a bude to všude rozhlašovat? :mrgreen:

@shadowbabe

Kdybych chtěla aby to věděli nepíšu tento příspěvek, chci to udělat diskrétně 🙂 takže bych prosila jen užitečné rady

• Citovat
  • Nahlásit
1029
21.5.22 14:06
@Anonymní píše:
@shadowbabeKdybych chtěla aby to věděli nepíšu tento příspěvek, chci to udělat diskrétně 🙂 takže bych prosila jen užitečné rady

Co to je za mobil? Nebo spíše, co to bylo za splátkovou společnost? Tuším, že ověření u zaměstnavatele je až kolem patnácti tisíc, nebo když vás vyhodnotí jako rizikovou, třeba kvůli pravděpodobné exekuci na plat.

Osobně bych si nový mobil pořídil, až když bych na něj měl ušetřeno, do té doby bych vydržel s nějakým základním modelem za pár stovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16507
21.5.22 14:06

Tak si na mobil našetři a neber si úvěr. Je to jednoduché..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13785
21.5.22 14:18
@Anonymní píše:
Ahojky, mám dotaz chtěla bych si OBJEDNAT mobil na splátky. Ale nechci aby volali do zaměstnání. Nevíte kde bych mohla objednat? Předem Dekuji za odpověď

Tak evidentně jsi rizikový klient a chtějí si ověřit, že dodavas do úvěrové smlouvy správné údaje. Jelikož pokud to neděláš, tak se TY dopoustis úvěrového podvodu. No to pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8423
21.5.22 14:18

Na splátky maximálně nemovitost, když vynechám podnikání. Jinak je to vyhazování peněz z okna. A jestli chceš machrovat ajfounem, za který jsi dala o x% víc než ti ostatní, tak raději ani nechoď k volbám a nepořizuj si děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5710
21.5.22 14:46

Tak si kup nejakej obycejnej, na kterej mas, než aby sis brala splátky :nevim: Za mě je to Holý nerozum. Já jsem byla raději i několik měsíců bez pračky, vysnila jsem si dražší a sporila, abych si ji mohla koupit. Kdyby mě to přestalo bavit, koupila bych si i levnější, ale potřebovala jsem nutně kombi, nechtěla jsem mít v mrnavy garsonce susak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4917
21.5.22 14:59
@Anonymní píše:
@shadowbabeKdybych chtěla aby to věděli nepíšu tento příspěvek, chci to udělat diskrétně 🙂 takže bych prosila jen užitečné rady

V pořádku, buď diskrétní, ona ta firma tímto chrání aj sama sebe víš. Aby měli jistotu, že skutečně pracuješ a zaplatíš jim ho 😊 Ale to sem ti vlastně taky neměla řikat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat