EMULIPS?

206
5.3.08 22:51

EMULIPS??????

Co říkáte na tento přípravek? Myslíte, že to funguje? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3813
6.3.08 05:47

taky se připojuji k dotazu a ještě třeba EBS máte někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
6.3.08 09:03

holky, určitě to nefunguje…bez vyváženého jídla a sportu…tudíž zae platí: bez práce nejsou koláče ;-)

vlastní zkušenost nemám, ale kdysi mi to kdosi ukazoval…Emulips je takový voňavý olej (teda spíš smradlavý), je toho v lahvičce asi jako když koupíte vincentku do nosu ve spreji…jo a jestli dotyčný zhubnul…ne…jen zapíjet jídlo olejem nestačí..možná jako psychická berlička ve stylu, když už to do sebe liju tak automaticky jíte zdravěji…nebo taky ne…;-)

a za mě…teorii mám zvládnutou dokonale ;-), ale vůle zatím chyběla…

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
6.3.08 09:42

e e fakt na tyhle veci neverte holky-nic nefunguje samo- je to mozna psychicka podpora jak je v necem vlaknina tak s dostatkem vody v zaludku nabobtna ale to si ji muzete koupit samotnou a vyjde to levneji- a k tomu treba multak jestli chcete jidlo nejak vic omezit ale zas nic se nema prehanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
6.3.08 15:51

Taky si myslím, že bez práce nejsou koláče, ale tak jsem si říkala, co kdyby náhodou nějaký zázrak :wink: …! Ale vím, že je to jenom o vůli (teda u mně).
Vím, že shodit dokážu (před svatbou jsem měla motivaci a shodila jsem za rok 10kg). Teď motivace nepřevyšuje vůli a trpělivost, tak se zatím nedaří… Potřebovala bych nějaký hodně silný podnět :cry: :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3813
6.3.08 16:31

no já cvičim, chtěla jsem něco co by urychlilo výsledky, po dvou dětech mám břicho nic moc :roll: a i přesto že cvičim se to moc nehýbe, asi to chce ubrat v jídle, ale přesně jak píše Ulmik, chtělo by to silnou motivaci :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5431
9.3.08 18:20

Holky, věřte nebo né, ale já shodila 3 kila během necelého měsíce - a to se mi od porodu váha nepohnula, kamarádka 16 kilo za třičtvrtě roku, ale z osobních důvodů tady nebudu víc rozhlašovat, takže kdo chce, tak mi napište sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Akinanika
24.5.11 08:36

Na hubnutí nedoporučuji

Emulips na hubnutí nedoporučuji, je super na úpravu trávení, když je vám těžko po jídle a tak podobně, ale většina lidí po něm na váze neubrala.

Bylo by to super jíst doplňky stravy, válet se doma a u toho hubnout, ale bohužel to tak není. Ach jo :-( :-)

• Nahlásit
  • Citovat
88
2.6.11 11:38

emulips

holky tak ja se pridavam,vaha zatim 2kg,a uz to uzivam mesic,zadny zdravy jidla nejim,nemam rada zeleninu,pac sem si ji sprotivila predeslymi dietami,takze normalne jim,pitny rezim to se snazim ale marna slava,ja proste nemam zizen.a mam o jednu velikost mensi obleceni,tak jak to teda mam chapat ze to nefunguje. :nevim: :nevim: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.15 13:19

Bez úpravy jídelníčku a pohzbu nefunguje.Ale to nefunguje nic, takže se člověk musí zamyslet nad tím, co pro to chce vlastně udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama