Erotické plkání - peníze

Anonymní
26.4.10 15:57

Erotické plkání-peníze

Dobrý den.Nevim kde se zeptat,tak to zkusím zde,třeba se najde někdo kdo zažil.Inkognito jistě nemusím vysvětlovat :-)
Jsem v tíživé fin. situaci.Přes známou jsem se dozvěděla o živém chatu s cizinci.Nabízí to u nás jedna firma.Stačí mít jen počítač,web kameru a umět cizí jazyk a slibujou slušné výdělky.Nechci žádné moralizování,samozřejmě to není plkání o počasí,ale erotické špitání či ukazování.
Opravdu to funguje ?Je to opravdu naprosto anonymní?Opravdu je možné se tak spojit jen s cizinci?Jsem hodně stydlivá,ale myslím že atraktivní a kvuli zabezpečení rodiny bych tohle dokázala skousnout :oops:
Předem díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13788
26.4.10 16:00

kdyz uchyl chce, tak si te najde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.10 16:03
jizvíková píše:
kdyz uchyl chce, tak si te najde…

Tak toho se opravdu nebojim,ale spíše jsem chtěla vědět zda je opravdu možné jsi peníze vydělat.Zabezpečení počítače atd.. mám zajištěné.

• Nahlásit
  • Citovat
1837
26.4.10 16:04

No, pokud máš mít i webkameru, tak to asi 100% anonymní nebude. Vždycky musíš počítat s tím, že tě někdo pozná. Vzhledem k tomu, že internet je veřejně dostupný, musíš počítat s tím, že se k těm stránkám dostane i někdo z ČR, ta možnost tu vždycky je a samozřejmě i to, že by tě ten někdo mohl znát.
Co na to partner?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
26.4.10 16:06

Souhlas - pokud budeš vidět, tak si nemůžeš být rozhodně jistá ničím.. :-?
Ale jinak jsem slyšela, že se s tím dá hooodně slušně živit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
26.4.10 16:08

Pokud ti to nevadi a mas na to- proc to nezkusit?

Kazdy se nejak uzivit musi.

A kdyz to manzel zkousne, ze plkas s jinymi.

Jen bych o tom pomlcela pred kamaradkami, znamymi a podobne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.10 16:11

S onou firmou se podepisuje smlouva že to lze pustit jen v zahraničí(německo,Turecko atd..).Spíš jsem jsi říkala že paruka jiné barvy a jiné líčení jako pro jistotu :oops: .Nemluví se,jen se píšou ruzné fráze,jaké asi netřeba říkat..
Partner o tom zatím neví,nechci hned hlásit něco co ještě nemám vymyšlené,promyšlené atd.. :oops:
Dříve jsem pracovala jako modelka-oblečená,jsem stydlivá,nejsem žádná prostitutka a tak,spíše naopak:-)
Mateřská už mi skončila,do práce se vrátit nemužu,nemohu nikam cestovat a potřebuji práci na doma a zkusila jsem už toho spoustu,ale nic :-?

• Nahlásit
  • Citovat
1837
26.4.10 16:14

Než do toho půjdeš, tak to s manželem dobře prober. Aby vám ten bezva přivýdělek nakonec nezkazil vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.10 16:15

Nikdy bych nic podobného nedělala,ale beru to jako oběť pro rodinu.
Manžel to myslím skousne pokud tomu bude moc být přítomen(někde v rohu:-)) tak myslím že by to i mohlo být pěkné spetření:-).
Je hodně žárlivej,ale styk bez kontaktu by zvládl:-)
Je to těžké rozhodnutí,ale bohužel dnešní doba kdy matku dětí která nemůže být celé dny v práci nikdo zaměstnat nechce,všude jsou jen směny a nebo bych musela jezdit daleko.Chci se věnovat dětem a raději budu v noci vzhuru pár hodinek než je vozit po babičkách..

• Nahlásit
  • Citovat
3184
26.4.10 16:18

Znám holku, která si tím docela dobře vydělávala, její přítel proti tomu nic neměl a tak šla do toho
nechtěla toho ukazovat moc tak začala jen s lehčím programem, prej taky že to jde pustit jen v cizině…
Pak na ni začali z té spol. tlačit aby šla do odvážnějších póz a najednou měla na facebooku spoustu zpráviček od chlapů z Čech co si ji zkoukli, moc bych té záruce se zahraničím nevěřila
ta holka má z ostudy kabát, sice je odvážná povaha, ale tohle ji pěkně zdrblo..
Tak bacha na to :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13788
26.4.10 16:24

no prave,to ze napisou, ze je to pro nemce a turky, tak budou mit www.....com a je to pro vsechny, na net se prece da pripojit odkudkoliv a kdyz budes videt, tak bych se uchyla fakt bala, daji nekam tvoji fotku jako reklamu a huraaaa, odkazy na web apod., myslim, ze to dohledatelny je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.10 16:27

Kajjka nevíš kolik jsi vydělávala?Ono slovo moc je asi pro každého jinej pojem,ale zase asi se kamarádka zase tak nesvěřovala. :think:
Slibují výdělky 60kč na minutu tedy 90kč ale 30kč ti strnou pro ně,samozřejmě zadarmo by to nedělal nikdo.

Já mám vymyšleno že jsi udělám učet bez jména pokud to lze
Meil bez jména například XYZ :lol:
a Facebook nechtějí.
Chtějí jen přezdívku,znalost jazyků,číslo učtu.To že se jedná o zákazníky(to je strašné slovo)cizince smaozřejmě poznám podle řeči,takže vypnout čechy není problém:-) ale doufám že jsi to nemaluji ružově :zed: .
Nějakou ostudu bych opravdu nesnesla,už jen kvuli rodině a postavení manžela by to byl opravdu malér.

• Nahlásit
  • Citovat
10850
26.4.10 16:35

A já pořád přemýšlím co bych mohla z domova dělat! :lol: Dělám si samo srandu, naštěstí nejsem v situaci že bych do toho jít musela. Ale na druhou stranu bych to nezavrhovala, pokud ty podmínky jsou jaký jsou, tak bych koupila paruku a šla do toho. Pořád lepší tohle než jít pod most a dítě do děcáku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
26.4.10 16:36

V Brně se tímhle živí několik desítek holek, možná i nějaká ta stovka…
V době, kdy se člověk odkudkoli může připojit na jakýkoli bod na světě (myšleno přes internet), tak anonymita veškerá žádná…
Strach z prozrazení je hlavně o tom, že některé z děvčat se stydí a mají strach z reakcí okolí. Někdy oprávněně. Jsou chlapi, co si myslí, že ženská je akorát upgradované prostěradlo s otvorem; ale taky jsou - a to mě překvapilo - chlapi, kteří tu dotyčnou dívčinu poznali, dali se s ní třeba v baru do řeči, nenápadně jí to oznámili, že vědí, čím si vydělává - a složili jí poklonu, že je odvážná a podle zásady „kdo umí,ten umí“ - že si ty vydělané peníze zaslouží. Jo, jsou i takoví. Ale bohužel jsem v práci zažil i člověka, co měřil metr pětašedesát, vážil 110 a místo huby měl kanál. Tak nejspíš kvůli takovým je potřeba dávat bacha - ale to asi víš líp než já.
No a pokud mám zprávy, tak brněnské modelky si takhle vydělávají 25-35 tisíc měsíčně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3184
26.4.10 16:36

Divej je fakt že sem se jí na to moc nevyptávala ale byla sem na to zvědavá co ji k tomu vlastně dovedlo říkala že je to naprosto anonymní, taky nikde neuváděla své jméno nebo cokoliv osobního, facebook taky nee
ale na facu se jí po shlídnutí toho jejího výstupu ozvali chlapy co si ji prostě takhle dohledali, já bych tomu osobně nevěřila, ona si fakt nabila hubu, aby nalákali holky tak ty spol. určo naslibujou cokoliv…
ale třeba zrovna ty budeš mít štěstí a vyjde ti to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama