Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Kde v Praze najdu kavárnu (funkční) pro batolata a jejich maminy? S dětským koutkem a přebalovacím pultem a bez vyjevených očí obsluhy při kojení - přívětivou a spolehlivou?
1. Existuje - není zrušená
2. Funguje - je vyzkoušená
3. S otvíračkou po celý týden
Byla jsem parkrat v Kralikovi v radiu, ale to koukam, ze je asi zrusene. Pak jsme dost chodili do Clovickova (Luziny a Budejovicka), ale tam byvalo pomerne zivo, i kdyz urcite jsem tam kojila. Na prebalovak si ale nepamatuju
.
@Veraunka píše:
Kde v Praze najdu kavárnu (funkční) pro batolata a jejich maminy? S dětským koutkem a přebalovacím pultem a bez vyjevených očí obsluhy při kojení - přívětivou a spolehlivou?
1. Existuje - není zrušená
2. Funguje - je vyzkoušená
3. S otvíračkou po celý týden
Nikde. Zůstaň doma.
@Veraunka píše:
Kde v Praze najdu kavárnu (funkční) pro batolata a jejich maminy? S dětským koutkem a přebalovacím pultem a bez vyjevených očí obsluhy při kojení - přívětivou a spolehlivou?
1. Existuje - není zrušená
2. Funguje - je vyzkoušená
3. S otvíračkou po celý týden
Horní patro Time Out Plus - Westfield Chodov. Spodní patro je pro větší, horní patro pro batolata. Zrušení nejsou. Kojení si myslím, že tam úplně v pohodě, obsluha taky (ale byla jsem tam jen jednou).
Příspěvek upraven 26.03.22 v 21:53
@Hobitka píše:Človíčkov Budejovická zrušený. Pinkbear zrušený. Slunečnice zrušená. Ono teď přes Covid padlo skoro všechno. Ten Time Out Plus funguje. A tuším, že funguje ještě i Chaloupka, ale to si nejsem úplně jistá. Tam byla obsluha vždycky naprosto skvělá.
Byla jsem parkrat v Kralikovi v radiu, ale to koukam, ze je asi zrusene. Pak jsme dost chodili do Clovickova (Luziny a Budejovicka), ale tam byvalo pomerne zivo, i kdyz urcite jsem tam kojila. Na prebalovak si ale nepamatuju.
Jo, pak ještě funguje i kavárna Korkorán - Vltavanů. Tam to tedy není takové prvoplánově kojící, ale já tedy kojila všude a nikdo problém neměl.
I Človíčkov Lužiny zrušeno. Myslím že Chaloupka funguje. Ale jinak mi příjde, že skoro vše zrušeno ![]()
@Veraunka
Ta Kavarna na Vysehrade. Velky detsky koutek, prijemny, nikdo tam nic neresi a maji dobry kafe, polivky a zakusky. Navic je to kavarna, ktera je Jedlickova ustavu, pracuji tam jen postizeni (v pohode fungujou). Je to takova jejich prestupni stanice do “normalniho” zivota. Takze clovek dela neco pro dobrou vec ![]()