Existuje vůbec ideální kočárek?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1491
28.5.13 19:49

Vzpomněla jsem si ještě na tenhle..měla ho ségra a prý byl super! :)
http://www.babypoint.eu/index.php?…
omlouvám se, blbne mi přidávání odkazů, tak kdyby to nešlo :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
28.5.13 19:49

@Petulikk coletto giovanni mam taky napsany, ale myslim, ze tam nejde pretacet ten sportak, nebo??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12272
28.5.13 19:53
@Mikejla_a píše:
@kolozubka no jo Mutsy, pro ten mam slabost :) a jde ti otocit ten sportak do obou smeru??

já už ho nemám :,(, malé už jsou čtyři roky. Sporťák jde otočit oběma směry.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10032
28.5.13 20:00

@Mikejla_a jj jde korbička nejde, ale sporťák dáš do obou směrů :-) mám ho vyfocený jen proti, ale jde i po směru :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
andaluzie123
28.5.13 20:01

Podívej se na hartany. Mám racer gt a naprosta spokojenost:-)

  • Citovat
  • Upravit
7576
28.5.13 20:03

Jasny, taky jsem mela na prvni novy kocarek :kytka: jj, s Cadetem mam taky zkusenost, je to dobrej kocar. A veslo se mi do sportaku i vysoke trilete dite :pankac: cimz se moc i o dost drazsich kocarku pochlubit nemuze.

@Mikejla_a píše:
@Háta_x ja chci pro prvni miminko novy :oops: s tim, ze pokud bude vyhovovat, nechal by se pro druhe…S tim cadetem mas zkusenost, ten mam taky na seznamu :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
28.5.13 20:04

@kolozubka tak to je bezva..ted mam Mutsy i nejake nove korbicky, tak treba to pujde nejak nakombinovat s podvozkem, ktery se bude dat u sportaku otacet…super :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
28.5.13 20:06

@Háta_x jee tak to jsi me potesila…a neni ten kocarek nizky? samozrejme na zivo to vypada jinak, ale na obrazku tak na me trochu pusobil :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
28.5.13 20:09

Uaaaa tento by asi sel :srdce: v kombinaci s tou prvni korbickou dole…ale v tmave hnede :dance: http://www.ondalek.cz/…igo-podvozek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2494
28.5.13 20:10
@Mikejla_a píše:
@martek01 ten mi prijde dost nizko a neni nejlevnejsi, nebo se mylim?

nizko? ja jse, prcek, takze ideal. ale ma vyskove nastavitelny madlo, takze i skoro dvoumetrovy manzel je v pohode. a stoji lehce pres dvacet.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1782
28.5.13 20:12

Za mě určitě bugaboo cameleon, dá se koupit i zánovní z druhý ruky. Osobně mám ten a ještě x-lander xt, x-lander používám jen na terase na spaní, je těžkej a blbě se mi s ním jezdí oproti bgb. Cameleon je hrozně lehký, ovladatelný jednou rukou, otočná sedačka i rukojet, velká hluboká korba, dají se měnit potahy, stříšky atd, kolečka má přední malý a na zimu velká, dají se použít do terénu, je super…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
28.5.13 20:13
@Mikejla_a píše:
Uaaaa tento by asi sel :srdce: v kombinaci s tou prvni korbickou dole…ale v tmave hnede :dance: http://www.ondalek.cz/…igo-podvozek

ale vcetne sportovni verze to vyjde tak na 15tis. a to bez vajicka :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
28.5.13 20:13
@Mikejla_a píše:
@Petulikk coletto giovanni mam taky napsany, ale myslim, ze tam nejde pretacet ten sportak, nebo??

Na ten si skoro každej stěžuje, sporťák je strašně malej. pro mě je nej kočár Jane slalom, ale není otáčecí :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10032
28.5.13 20:14

@Mikejla_a kdyby jsi chtěla fotečku toho coletta ještě po směru, tak jsem našla..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12337
28.5.13 20:15

@martek01 jo, je nizko..i kdyz prodlouzis rukojet, tak korbu mas kousek nad zemi a vyssi osoba se musi hrozne ohybat…

@Kačka H uz jsem psala…cameleon ma hrozne nizko korbicku :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala