Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Vzpomněla jsem si ještě na tenhle..měla ho ségra a prý byl super! ![]()
http://www.babypoint.eu/index.php?…
omlouvám se, blbne mi přidávání odkazů, tak kdyby to nešlo ![]()
@Petulikk coletto giovanni mam taky napsany, ale myslim, ze tam nejde pretacet ten sportak, nebo??
@Mikejla_a píše:
@kolozubka no jo Mutsy, pro ten mam slabosta jde ti otocit ten sportak do obou smeru??
já už ho nemám
, malé už jsou čtyři roky. Sporťák jde otočit oběma směry.
@Mikejla_a jj jde korbička nejde, ale sporťák dáš do obou směrů
mám ho vyfocený jen proti, ale jde i po směru ![]()
Podívej se na hartany. Mám racer gt a naprosta spokojenost:-)
Jasny, taky jsem mela na prvni novy kocarek
jj, s Cadetem mam taky zkusenost, je to dobrej kocar. A veslo se mi do sportaku i vysoke trilete dite
cimz se moc i o dost drazsich kocarku pochlubit nemuze.
@Mikejla_a píše:
@Háta_x ja chci pro prvni miminko novys tim, ze pokud bude vyhovovat, nechal by se pro druhe…S tim cadetem mas zkusenost, ten mam taky na seznamu
@kolozubka tak to je bezva..ted mam Mutsy i nejake nove korbicky, tak treba to pujde nejak nakombinovat s podvozkem, ktery se bude dat u sportaku otacet…super ![]()
@Háta_x jee tak to jsi me potesila…a neni ten kocarek nizky? samozrejme na zivo to vypada jinak, ale na obrazku tak na me trochu pusobil ![]()
Uaaaa tento by asi sel
v kombinaci s tou prvni korbickou dole…ale v tmave hnede
http://www.ondalek.cz/…igo-podvozek
@Mikejla_a píše:
@martek01 ten mi prijde dost nizko a neni nejlevnejsi, nebo se mylim?
nizko? ja jse, prcek, takze ideal. ale ma vyskove nastavitelny madlo, takze i skoro dvoumetrovy manzel je v pohode. a stoji lehce pres dvacet.
Za mě určitě bugaboo cameleon, dá se koupit i zánovní z druhý ruky. Osobně mám ten a ještě x-lander xt, x-lander používám jen na terase na spaní, je těžkej a blbě se mi s ním jezdí oproti bgb. Cameleon je hrozně lehký, ovladatelný jednou rukou, otočná sedačka i rukojet, velká hluboká korba, dají se měnit potahy, stříšky atd, kolečka má přední malý a na zimu velká, dají se použít do terénu, je super…
@Mikejla_a píše:
Uaaaa tento by asi selv kombinaci s tou prvni korbickou dole…ale v tmave hnede
http://www.ondalek.cz/…igo-podvozek
ale vcetne sportovni verze to vyjde tak na 15tis. a to bez vajicka ![]()
@Mikejla_a píše:
@Petulikk coletto giovanni mam taky napsany, ale myslim, ze tam nejde pretacet ten sportak, nebo??
Na ten si skoro každej stěžuje, sporťák je strašně malej. pro mě je nej kočár Jane slalom, ale není otáčecí ![]()
@Mikejla_a kdyby jsi chtěla fotečku toho coletta ještě po směru, tak jsem našla..
@martek01 jo, je nizko..i kdyz prodlouzis rukojet, tak korbu mas kousek nad zemi a vyssi osoba se musi hrozne ohybat…
@Kačka H uz jsem psala…cameleon ma hrozne nizko korbicku ![]()