Extrémní proměny.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.10.21 16:13

Extrémní proměny. P

Dobrý den, přemýšlím nad tím, že se přihlásím do pořadu extrémní proměny. Je mi 26 let, 168 cm a 123 kg. Fotku jsem přidavat radši nechci a nebudu. Přihlásil se taky někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3930
12.10.21 16:26
@Anonymní píše:
Dobrý den, přemýšlím nad tím, že se přihlásím do pořadu extrémní proměny. Je mi 26 let, 168 cm a 123 kg. Fotku jsem přidavat radši nechci a nebudu. Přihlásil se taky někdo?

No… jak bych to jen… jestli je ti nepříjemné dát fotku třeba jen sem, tak by mě zajímalo jak budeš zvládat tajtrlíkovat před „celým národem“. Raději zainvestuj do pořádného trenéra a výživového poradce a budeš to mít i se zachovanou důstojností. V televizi z tebe střihem umí udělat úplnou megeru i kdybys byla normální. Stojí ti to za to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
12.10.21 16:33

Mají teď v IKEM výzkum na obézní lidi s bmi větším než 30, budou ti platit speciální dietu a 3× bys šla na magnetickou rezonanci kvůli měření tuku. Je za to nějaká odměna. Jestli chceš, napiš mi sz, pošlu více info ;)

Edit: a nesmíš mít nějakou chronickou nemoc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
12.10.21 16:53

Nešla bych do toho, radši bych si zaplatila někoho v soukromí, kdo by mi pomohl, ale dělat šaška a nechat se ponižovat v televizi - za to by mi to nestálo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
12.10.21 17:03

Nechápu moc smysl toho jít do televize, oni tam za Tebe hubnout nebudou, stejně jsi TY ten, kdo to musí zvládnout, kdo bude jíst a cvičit a každý den na to budeš jen Ty a k tomu TV nepotřebuješ, pokud jsi toho schopna a pokud nejsi, tak ti žádná TV nepomůže.

Jinak si zjistit něco o gastric sleeve, druh bariatrické operace, je to pomůcka, která Ti tu vůli dodá, protože nebudeš mít hlad a chutě. A pokud z toho máš strach tak si uvědom, že s Tvým věkem a BMI, s tvým stupněm obezity, budeš, pokud se něco nestane, stále tlustší a zničíš si cévy, klouby, hormony, celé tělo. Operace je daleko menší riziko, než zůstat v Tvém stavu.

A VĚŘ, ŽE JÁ VÍM O ČEM MLUVÍM. Klidně mi napiš do zpráv. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 17:24
@Janee19 píše:
Mají teď v IKEM výzkum na obézní lidi s bmi větším než 30, budou ti platit speciální dietu a 3× bys šla na magnetickou rezonanci kvůli měření tuku. Je za to nějaká odměna. Jestli chceš, napiš mi sz, pošlu více info ;)Edit: a nesmíš mít nějakou chronickou nemoc…
škoda že tam je podmínka té chronické nemoci přihlásila bych se
  • Citovat
  • Nahlásit
1706
12.10.21 17:40
@Anonymní píše: škoda že tam je podmínka té chronické nemoci přihlásila bych se

Tak jsem se ještě dívala a je tam napsano: bez závažného onemocnění. Otázka, co je závazně onemocnění… Můžeš tam zkusit napsat, před studií je vstupní vyšetření, kde tě lékař posoudí, zda jsi vhodná. Kdyztak napis SZ, pošlu ti to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 17:56
@Janee19 píše:
Tak jsem se ještě dívala a je tam napsano: bez závažného onemocnění. Otázka, co je závazně onemocnění… Můžeš tam zkusit napsat, před studií je vstupní vyšetření, kde tě lékař posoudí, zda jsi vhodná. Kdyztak napis SZ, pošlu ti to

jsi hodná u mě se ted řeší závažné onemocnění, pokud ho potvrdí bude vysvětleno i to proč tloustnu

• Citovat
  • Nahlásit
6323
12.10.21 18:48
@Anonymní píše: škoda že tam je podmínka té chronické nemoci přihlásila bych se

To byla past, nebo snad myslíš, že existuje silně obézní člověk bez chronické nemoci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.21 18:54
@Zumpa píše:
To byla past, nebo snad myslíš, že existuje silně obézní člověk bez chronické nemoci?
:mrgreen: otázka je co berou jako chronickou nemoc
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat