Facebook-messenger (doručená zpráva)

Anonymní
21.6.21 00:14

facebook-messenger(dorucena zprava)

Zdravim vsechny. Poslala jsem jednomu cloveku zpravu na messenger, zprava byla dorucena ( sede kolecko s fajfkou), dotycny si ji ale neprecetl (neobjevila se mi jeho profilovka u zpravy), pritom byl behem dne nekolikrat aktivni na messengeru. Co to znamena? Diky za odpoved.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.6.21 00:18

Za prvé, že asi řešíš blbosti.

Za druhé, buď online dotyčný nebyl, mě taky facebook občas ukázal že jsem prý online a rozhodně jsem nebyla… A nebo byl, tvoji zprávu třeba ve spěchu stáhl z upozornění a zapomněl na ni. To se stava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 00:21

@Lily-of-the-valley Online urcite byl, facebook nejen, ze to zaznamena, ale i urci cas, kdy byl naposled aktivni. No kdyby ji ve spechu stahnul z upozorneni, tak to FB bere jako prectenou a objevi se mi tam profilovka dotycneho a nezustava tam sede kolecko s fajfkou.

• Citovat
  • Nahlásit
21.6.21 00:30
@Anonymní píše:
@Lily-of-the-valley Online urcite byl, facebook nejen, ze to zaznamena, ale i urci cas, kdy byl naposled aktivni. No kdyby ji ve spechu stahnul z upozorneni, tak to FB bere jako prectenou a objevi se mi tam profilovka dotycneho a nezustava tam sede kolecko s fajfkou.

Ne, nebere. Když si zprávu nepřečte, zůstává neprectena :roll: až teprve po otevření konverzace je přečtena :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
21.6.21 00:31
@Anonymní píše:

Buď je to někde rozbité, anebo to neprošlo cenzurou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 00:47

@Lily-of-the-valley No dobre, ale v takovem pripade by mu tam furt svitilo cervene upozorneni a jakmile na nej klikne, tak zmizi, ale zprava se ukaze jako prectena ne?

• Citovat
  • Nahlásit
321
21.6.21 00:51

Znamena to, ze:

1. nechce si s tebou psat
  2. nema cas si s tebou psat

Prestala bych resit sedy kolecka. Pokud je to dulezity, volej. A hlavne to s tim clovekem, predpokladam ze chlapem, neres.

Ps. Jo a pravdepodobne si tu zpravu precetl v nahledu a nechce ji otevirat, prave kvuli tady tem debatam o ne/doruceni, ne/precteni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
21.6.21 00:53
@Anonymní píše:
@Lily-of-the-valley No dobre, ale v takovem pripade by mu tam furt svitilo cervene upozorneni a jakmile na nej klikne, tak zmizi, ale zprava se ukaze jako prectena ne?

Ver nebo ne, ale na spouste telefonech muzes upozorneni z obrazovky smazat a nic cist nemusis. Proste na to kasli :kytka: takovej malej trenink vule, bude se to jeste hodit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2760
21.6.21 00:55

No asi to znamená, že si zprávu nepřečetl :nevim: mohl ji vidět, ale prostě na ni hned nechtěl odpovídat, nebo neměl čas. Uvidíš zítra jestli odepíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 00:58

@JednaPrazacka Ale houby normalne si pisem, navic me to zajima i obecne, tohle se mi nikdy nestalo, aby dotycny byl online a furt byla seda fajfka. ta zprava byla dlouha v nadhledu se precist nedala cela, navic kdyby ji precetl v nadhledu furt by mu tam svitilo cervene upozorneni.

• Citovat
  • Nahlásit
2760
21.6.21 00:59
@Anonymní píše:
@Lily-of-the-valley No dobre, ale v takovem pripade by mu tam furt svitilo cervene upozorneni a jakmile na nej klikne, tak zmizi, ale zprava se ukaze jako prectena ne?

ne, prostě zprávu viděl v upozorněních (předpokládám, protože mě se tam vždycky zobrazí), upozornění vymazal (z nějakého důvodu nechtěl nebo nemohl hned odpovídat) takže tobě se to zobrazí jako nepřečtěné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
321
21.6.21 01:03
@Anonymní píše:
@JednaPrazacka Ale houby normalne si pisem, navic me to zajima i obecne, tohle se mi nikdy nestalo, aby dotycny byl online a furt byla seda fajfka. ta zprava byla dlouha v nadhledu se precist nedala cela, navic kdyby ji precetl v nadhledu furt by mu tam svitilo cervene upozorneni.

Tak jestli si pisete, tak nechapu uz vubec, proc se tim zabyvas 8)
A zadny houby, je to tak, ze zprava nebyla rozkliknuta. To neznamena, ze o ni ten dotycnej nevi nebo necetl to, co cist mohl. Tim spis, jestli to byl roman, tak proste odlozen na pozdeji. Delam to samy. Diky tomu, ze mi zustane zprava neotevrena na messengeru, tak o ni vim a vratim se k no, az se mi chce. Kdyz ji rozkliknu, zapominam nekdy odpovidat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.21 01:05

@alejandra Ok, uz rozumim.

• Citovat
  • Nahlásit
21.6.21 03:17

:roll: když stáhneš lištu, zobrazí se ti upozornění, ještě jednou stahnes tu tvoji zprávu a rozbalí se i ta, aniž by si to ale v messengeru otevřel. Takže si to mohl přečíst. A pak, ať už to četl nebo ne, prostě vyhodil upozornění.

Ač tomu třeba můj manžel nevěří, někteří lidé (ehm ehm já) nemají problém mít klidně červeně 20 neprectenych zpráv. Takže mě to číslo vůbec netrápí, a nepočítám kolik jich tam je navíc. Pak když si jednou za čas otevřu messenger, tak hromadně odepisu, někdy zjistím, že jsem upřímně zapomněla co mi kdo napsal. 8) není to žádná povinnost, lepší je zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30645
21.6.21 05:37
@Anonymní píše:

Mne se to stava bezne, hlavne dcera je na to expert. Ma tam vice kolecek a proste si nevsimne, ze v tom jednom je neprectene. Mně uz se to taky stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat