Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@lauraka píše:ÓÓÓ Lauro děkuji
Jo, ty posledni jsou z tech tri nejlepsi.
@Patricia89 píše:
Tydle uz jsou lepsi![]()
Díky moc, mně se také líbí… Já původně chtěla černé! světlo, aby to opticky rozbilo tu bílou… ale ten nerez je fajn… ![]()